Авторські статті

Олег Тягнибок: “Під час засідання комітету з питань законодавчого забезпечення та правоохоронної діяльности провладні депутати підтвердили наміри режиму змінити вектор взаємостосунків з Европою”

6 листопада 2013 року Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок взяв участь у засіданні парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення та правоохоронної діяльности.

Члени комітету розглядали два законопроєкти “Про прокуратуру”, зокрема № 3541-1 авторства лідерів опозиції, та законопроєкти щодо лікування за кордоном Юлії Тимошенко, зокрема № 3479 “Про заборону вибіркового правосуддя та зняття перешкод до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами”, який зареєстрували Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк та Віталій Кличко.

Зауважимо, що комітет рекомендував Верховній Раді підтримати у першому читанні і за основу президентський законопроєкт “Про прокурату”, водночас відхиливши законодавчу ініціятиву опозиції.

Під час обговорення законопроєкту стосовно лікування Тимошенко лідер фракції націоналістів зазначив, що відповідний документ – це норма, яку потрібно ухвалити, виходячи з політичної доцільности.

“Навіть якщо цей закон необхідно проголосувати тільки щодо одного засудженого, в цьому випадку – Тимошенко, а потім доведеться скасувати, то його потрібно ухвалити, бо вирішується доля України. Я брав участь у багатьох перемовинах із представниками Евросоюзу. Подобається це нам чи ні, але ситуація абсолютно конкретна: ті країни, де культивують права людини, чітко ставлять питання щодо відсутности політичних переслідувань. Тому европейські партнери кажуть: якщо питання щодо Тимошенко буде врегульовано, то Угоду у Вільнюсі буде підписано, а якщо ні – позитивного результату для України не буде”, – наголосив Олег Тягнибок.

Варто зазначити, що Комітет вирішив відправити на доопрацювання всі чотири законопроєкти, що стосуються лікування Тимошенко за кордоном. Також було ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді створити робочу групу, яка буде доопрацьовувати зазначені законодавчі ініціятиви.

Коментуючи підсумок засідання, Олег Тягнибок зазначив: “Нині ми стали свідками того, як на засіданні парламентського комітету було фактично заговорено тему Тимошенко, а відповідно – і тему евроінтеграції. Абсолютно очевидно, що є рішення чинної влади змінити вектор взаємостосунків із Европою, знехтувати волею більшої частини українців. Мабуть, щось таки пообіцяв Путін Януковичу під час зустрічі з в Сочі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.