Авторські статті

Олег Тягнибок: “Кожен, хто порушує закон, має усвідомити – рано чи пізно доведеться відповідати за свавілля”

23 жовтня 2013 року народні депутати України на чолі з Головою ВО “Свобода” Олегом Тягнибоком та иншими лідерами опозиції намагалися пройти до приміщення КМДА.

Біля центрального входу міліціянти повідомили парламентарям, що для них відкрито окремий вхід з лівого боку будівлі, однак і там депутатам не вдалося пройти всередину: на подвір’я їх пропустили, але двері так само були зачинені.

За словами лідера націоналістів, зважаючи на свавілля міліції, він разом з иншими лідерами опозиції та народними депутатами вирушають до парламенту з вимогою до спікера Володимира Рибака негайно поставити на голосування постанову про призначення виборів у столиці. Окрім цього, опозиціонери вимагають, аби особисто міністр внутрішніх справ забезпечив прохід парламентарів до КМДА.

“Зараз усі присутні, уся громада, яка нині тут протестує та захищає свої права, вкотре побачили, чим насправді є ця влада – вона антинародна та бандитська. Аби потрапити у приміщення, ми показали “беркутівцям” посвідчення народних депутатів і попросили керівництво спецпідрозділу пропустити нас на засідання. Попередньо ми їх спитали, чи усвідомлюють вони, що згідно із законом зобов’язані нас пропустити. Нам сказали – проходьте, але, мовляв, для нардепів відкрито окремий вхід збоку. Проте там двері виявилися зачиненими. На наше звернення до офіцерів “Беркута” й міліції, що вони порушують законодавство, ті відповіли, що “вони не відповідають за цю територію”, намагаючись у такий спосіб зняти з себе відповідальність.

Зауважу, що коли громада намагалася пройти у приміщення Київради будь-яким способом, – розпочиналася критика, мовляв, опозиція застосовує силові методи. Нині ми делікатно звернулися до міліції, аби нас пропустили до будівлі, проте позитивного результату так і не отримали. Тому зараз у парламенті ми вимагатимемо, аби особисто міністр внутрішніх справ забезпечив нам прохід до будівлі КМДА.

Влада насправді намагається зробити дурня не з опозиції, а з усіх українців. Тому наша боротьба має бути справедливою і жорсткою – бо це боротьба за виживання, за наші права, за майбутнє наших дітей! І кожен з міліціянтів, який порушує закон, має усвідомлювати, що рано чи пізно владу в Україні буде змінено і доведеться відповідати за свавілля. Це стосуватиметься як тих, хто виконує злочинні накази, так і тих, хто їх віддає. Також буде покарано і тих, хто зараз на тій нелегітимній сесії Київради розбазарює столичну землю, майно та робить з українців бідняків!”, – наголосив Олег Тягнибок.

На разі очільники фракцій уже перебувають у кабінеті Голови Верховної Ради України, де відбувається нарада.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.