Авторські статті

Економіка України почне активно розвиватися після асоціацію з ЄС

Підписання Угоди з ЄС дасть імпульс розвитку української економіки і припливу інвестицій – посол США.

США підтримують євроінтеграційні устремління України і очікують, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС і формування зони вільної торгівлі з ЄС дасть суттєвий імпульс розвитку української економіки і припливу інвестицій. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайетт.

«США серйозно підтримують підписання Угоди про асоціацію та посилення інституційних відносин з ЄС», – сказав Пайетт. За його словами, Угода дасть суттєвий імпульс розвитку української економіки і припливу інвестицій, при цьому українські підприємці отримають асиметричні переваги на європейському ринку завдяки перехідного періоду імплементації норм ЄС від 3 до 10 років.

Разом з тим, Пайетт зазначив, що інвестиції прийдуть в Україну тільки в тому випадку, якщо в цьому буде фінансовий сенс. «Нові компанії зможуть скористатися новими ринками в Європі, але нові інвестиції прийдуть тільки тоді, коли це буде мати фінансовий сенс, і ви всі це знаєте. Кожен день ви приймаєте рішення, які не тільки стратегічні, але і комерційні та економічні», – сказав посол.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович у середині жовтня на зустрічі з представниками естонських ЗМІ в Таллінні підкреслив, що Україна досягла прогресу в реалізації реформ, необхідних для інтеграції з Європейським Союзом. 18 вересня Кабінет міністрів України схвалив проект Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Підписання угоди може відбутися на Вільнюському саміті «Східного партнерства» 28-29 листопада цього року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.