Економіка України почне активно розвиватися після асоціацію з ЄС

Підписання Угоди з ЄС дасть імпульс розвитку української економіки і припливу інвестицій – посол США.

США підтримують євроінтеграційні устремління України і очікують, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС і формування зони вільної торгівлі з ЄС дасть суттєвий імпульс розвитку української економіки і припливу інвестицій. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайетт.

«США серйозно підтримують підписання Угоди про асоціацію та посилення інституційних відносин з ЄС», – сказав Пайетт. За його словами, Угода дасть суттєвий імпульс розвитку української економіки і припливу інвестицій, при цьому українські підприємці отримають асиметричні переваги на європейському ринку завдяки перехідного періоду імплементації норм ЄС від 3 до 10 років.

Разом з тим, Пайетт зазначив, що інвестиції прийдуть в Україну тільки в тому випадку, якщо в цьому буде фінансовий сенс. «Нові компанії зможуть скористатися новими ринками в Європі, але нові інвестиції прийдуть тільки тоді, коли це буде мати фінансовий сенс, і ви всі це знаєте. Кожен день ви приймаєте рішення, які не тільки стратегічні, але і комерційні та економічні», – сказав посол.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович у середині жовтня на зустрічі з представниками естонських ЗМІ в Таллінні підкреслив, що Україна досягла прогресу в реалізації реформ, необхідних для інтеграції з Європейським Союзом. 18 вересня Кабінет міністрів України схвалив проект Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Підписання угоди може відбутися на Вільнюському саміті «Східного партнерства» 28-29 листопада цього року.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh