Авторські статті

Олег Панькевич закликає СБУ попередити прояви сепаратизму на Херсонщині

Заступник Голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, народний депутат України Олег Панькевич звернувся до Голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка щодо попередження проявів сепаратизму в Херсонській області. За словами свободівця, окремі депутати Херсонської міської ради планують ініціювати проведення в області референдуму про від’єднання від України.

Зокрема, за словами Олега Панькевича, 19 березня виконувач обов’язків міського голови Херсона Володимир Миколаєнко на брифінгу зазначив, що в міській раді група депутатів хоче ініціювати проведення референдум про відділення Херсонської области від України. (Детально із брифінгом В. Миколаєнка можна ознайомитися за цим посиланням:http://youtu.be/5mhLkMxPEik).

З огляду на це, Олег Панькевич просить Голову СБУ вжити необхідних заходів щодо недопущення проявів сепаратизму в Херсонській області та в инших південно-східних регіонах України.

Нагадаємо, що 19 березня заступник Голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, народний депутат України Олег Панькевич відвідав українських військових, які тримають лінію оборони в Херсонській області. Водночас народний депутат отримав інформацію, що певні сили підбурюють депутатів від Партії регіонів та комуністів у міській та обласній радах до сепаратистських кроків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України