Харківська міліція активно співпрацює із сепаратистами

19 березня я в ході прес-конференції в прес центрі “Maidan Press Center”головний провідник провідник організації «Патріот України», лідер «Правого Сектору»-Схід Андрій Білецький повідомив журналістам факти співпраці харківської міліції з сепаратистами та т.зв. тітушками. Як безпосередній учасник захисту Римарської 14 числа під час штурму Андрій зазначив, що його вразила бездіяльність міліції, яка по суті сприяла сепаратистам у нападі на офіс товариства «Просвіти» та штабу «Правого Сектора»- Схід.

Міліція не затримала жодного з нападників, не вилучила у них вогнепальної зброї, хоча бачила її, і дала можливість сепаратистам вільно покинути місце бою. Після того як міліція затримала близько 30 патріотів і вони були доставлені до Орджонікідзівського РУВС м. Харкова, до них в камери разом із працівниками міліції заходив всіх відомий персонаж Топаз. Він разом з працівниками міліції бив та знущався як мінімум над трьома затриманими патріотами.

Все це разом взяте свідчить по те, що харківська міліція підпорядковується не Києву, а лідеру харківських сепаратистів Кернесу та його шісткам.

Резюмуючи вищевикладене Андрій Білецький наголосив на необхідності негайного звільнення всієї харківської міліції і призначення на посади осіб, які готові боротись із сепаратизмом не на словах, а на ділі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh