Авторські статті

Харківська міліція активно співпрацює із сепаратистами

19 березня я в ході прес-конференції в прес центрі “Maidan Press Center”головний провідник провідник організації «Патріот України», лідер «Правого Сектору»-Схід Андрій Білецький повідомив журналістам факти співпраці харківської міліції з сепаратистами та т.зв. тітушками. Як безпосередній учасник захисту Римарської 14 числа під час штурму Андрій зазначив, що його вразила бездіяльність міліції, яка по суті сприяла сепаратистам у нападі на офіс товариства «Просвіти» та штабу «Правого Сектора»- Схід.

Міліція не затримала жодного з нападників, не вилучила у них вогнепальної зброї, хоча бачила її, і дала можливість сепаратистам вільно покинути місце бою. Після того як міліція затримала близько 30 патріотів і вони були доставлені до Орджонікідзівського РУВС м. Харкова, до них в камери разом із працівниками міліції заходив всіх відомий персонаж Топаз. Він разом з працівниками міліції бив та знущався як мінімум над трьома затриманими патріотами.

Все це разом взяте свідчить по те, що харківська міліція підпорядковується не Києву, а лідеру харківських сепаратистів Кернесу та його шісткам.

Резюмуючи вищевикладене Андрій Білецький наголосив на необхідності негайного звільнення всієї харківської міліції і призначення на посади осіб, які готові боротись із сепаратизмом не на словах, а на ділі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.