Економіка

Оголошено повторний тендер на ремонт пошукового судна «Капітан Чусов»

Судно «Капітан Чусов» частини водолазних пошуково-рятувальних робіт акваторії Азовського моря ДСНС Фото: МВС

У системі публічних закупівель Prozorro оголошено повторний тендер на ремонт пошукового судна «Капітан Чусов».

Передає УМП.

Як і раніше на судні заплановано провести ремонт корпусу, гвинто-рульового пристрою, головних та допоміжних двигунів, валолінії, трубопроводів, тощо.

Стартова ціна на тендері залишилась без змін у 3 500 000 гривень та у процесі торгів може бути зменшена.

Попереднього разу свої пропозиції на ремонт подали три підприємства – ТОВ «Азов Верф», ТОВ «СРЗ» (також відомий як «Азовський судноремонтний завод») та ДП «Одеський морський торговельний порт».

Найнижчу ціну тоді запропонувало ТОВ «СРЗ» – 3 098 982,89 гривні, проте тендерний комітет відхилив цю пропозицію виявивши ряд порушень вимог тендерної документації та наявність податкового боргу у підприємства.

Пропозицію іншого маріупольське підприємство – ТОВ «Азов Верф», що запропонувало на торгах 3 495 000,00 гривень, також було відхилено. Причиною було названо те, що тендерна пропозиція була завантажена в електронну систему закупівель без накладення кваліфікованого електронного підпису.

Згодом згідно оприлюдненого протоколу 31-Т-2020 від 04.06.2020 була відхилена тендерна пропозиція від ДП «Одеський морський торговельний порт», що мала 14 порушень вимог тендерної документації на закупівлю послуги з ремонту пошукового судна «Капітан Чусов» аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Донецькій області.

У разі відхилення всіх тендерних пропозицій, згідно з Законом про публічні закупівля, закупівля автоматично скасовувається електронною системою закупівель.

Пошукове судно «Капітан Чусов» – колишній цивільний теплохід, який тривалий час знаходився на балансі місцевої влади та не використовувався. Згодом судно було передано Центру з розмінування, де його відремонтували та частково переобладнали для потреб рятувальників.

Деталі про судно:

    Рік побудови: 1992Місце побудови: АзербайджанРозміри:– довжина 24,46 метра– ширина 5,63 метраВодотоннажність: 118 тон

Пошукове судно «Капітан Чусов» разом з трьома іншими суднами входить до складу Бази морських пошуково-рятувальних та водолазних робіт, яку у 2018 році відкрили в Маріуполі.

Одне з основних завдань частини – гуманітарне розмінування водних об’єктів та порятунок громадян.

Під час відкриття озвучувалось, що база увійде до єдиної системи моніторингу безпеки Міністерства внутрішніх справ на Азовському морі, куди також увійдуть прикордонники, поліцейські та нацгвардійці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України