Економіка

Дніпровський металургійний завод готується до запуску після піврічного простою

Дніпровський металургійний завод дав перший гудок після завершення модернізації. До запуску готується доменний, киснево-конвертерний, прокатні цехи

Передає прес-службу заводу.

Інвестиційна програма групи DCH Олександра Ярославського з розвитку ГМК-дивізіону DCH Steel, в який входять Дніпровський металургійний завод та рудник «Суха Балка» в Кривому Розі передбачає інвестиції у розмірі 300 мільйонів доларів. В рамках інвестиційної програми  фахівцями заводу були проведені роботи з модернізації обладнання в основних цехах заводу.

Після запуску роботи ТЕЦ підприємства пролунав один із символів Дніпра – заводський гудок. Зараз на заводі поетапно запускають основні виробничі переділи – доменний, киснево-конвертерний, прокатні цехи.

– Не дивлячись на складну економічну ситуацію в ГМК і в країні в цілому, Дніпровський металургійний завод приступив до запуску виробництва. У нас попереду багато роботи і масштабні плани, але на ДМЗ працюють справжні професіонали своєї справи, тому я впевнений, нам усе під силу, – підкреслив Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel і ДМЗ.

Нагадаємо, що в вересні минулого року ДМЗ зупинив частину основних виробництв, зокрема доменне і сталеплавильне виробництво, а також частину прокатних цехів для модернізації.

ПрАТ «Дніпровський металургійний завод»  – одне з найбільших металургійних підприємств України. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник, рейки. На підприємстві працює понад 4300 працівників. З 2016 року на підприємстві реалізується інвестиційні програми в екологічність виробництва. За цей час підприємство знизило викиди в атмосферу на 25%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.