Економіка

Дніпровський металургійний завод готується до запуску після піврічного простою

Дніпровський металургійний завод дав перший гудок після завершення модернізації. До запуску готується доменний, киснево-конвертерний, прокатні цехи

Передає прес-службу заводу.

Інвестиційна програма групи DCH Олександра Ярославського з розвитку ГМК-дивізіону DCH Steel, в який входять Дніпровський металургійний завод та рудник «Суха Балка» в Кривому Розі передбачає інвестиції у розмірі 300 мільйонів доларів. В рамках інвестиційної програми  фахівцями заводу були проведені роботи з модернізації обладнання в основних цехах заводу.

Після запуску роботи ТЕЦ підприємства пролунав один із символів Дніпра – заводський гудок. Зараз на заводі поетапно запускають основні виробничі переділи – доменний, киснево-конвертерний, прокатні цехи.

– Не дивлячись на складну економічну ситуацію в ГМК і в країні в цілому, Дніпровський металургійний завод приступив до запуску виробництва. У нас попереду багато роботи і масштабні плани, але на ДМЗ працюють справжні професіонали своєї справи, тому я впевнений, нам усе під силу, – підкреслив Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel і ДМЗ.

Нагадаємо, що в вересні минулого року ДМЗ зупинив частину основних виробництв, зокрема доменне і сталеплавильне виробництво, а також частину прокатних цехів для модернізації.

ПрАТ «Дніпровський металургійний завод»  – одне з найбільших металургійних підприємств України. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник, рейки. На підприємстві працює понад 4300 працівників. З 2016 року на підприємстві реалізується інвестиційні програми в екологічність виробництва. За цей час підприємство знизило викиди в атмосферу на 25%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh