Фотогалерея

Як татуаж брів змінює зовнішність: 22 фото до і після

Пропонуємо наочно побачити результати однієї з найпопулярніших б’є юті-процедур.

Серед великого розмаїття процедур для брів вибрати найбільш підходящу досить складно. Тут є і звичайна корекція і фарбування фарбою або хною, і ламінування, і, звичайно, татуаж. Така процедура являє собою метод колірної і контурної корекції форми і є відмінним варіантом для тих, кому не хочеться щодня витрачати час на макіяж брів. Перманентний макіяж також допоможе зробити брови візуально ширше й виразніше, що, за словами топових бровистів, відповідає останнім б’юті-трендам.

Однак, вибираючи процедуру, варто враховувати той факт, що перманентний макіяж зазвичай тримається протягом кількох років (а деякі дівчата ходять з татуажем цілих 5 років!). І якщо вам не сподобається результат, виправити ситуацію з допомогою лазера буде важко, неприємно, дорого і довго за часом (процедура видалення може зайняти рік).

Також не вийде зовсім забути про брови на кілька років. Кілька разів доведеться відвідати майстра для корекції: через місяць або півтора після першої процедури, а потім через рік чи півтора. Що стосується майстра, то його краще не міняти. Але, якщо результати його роботи вас не влаштовують, сміливо шукайте нового (бажано перевіреного) фахівця для корекції.

Раніше ми вже писали про те, що потрібно враховувати при виборі майстри татуажу. Але, погодьтеся, не завжди те, що зрозуміло в теорії, легко зробити на практиці. Тому для всіх тих, хто ніяк не може зважитися на процедуру, пропонуємо переглянути добірку знімків до і після перманентного макіяжу звичайних жінок з різною формою брів і кольором волосся. Надихайтеся, беріть на замітку і записуйтеся на консультацію до майстра.

+14

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України