Авторські статті

Одним із ключових завдань нового українського уряду є європейська інтеграція – Арсеній Яценюк

Ключовим завданням нового українського уряду є європейська інтеграція, а також новий стиль відносин з Росією. Про це заявив Арсеній Яценюк, представляючи у Верховній Раді програму нового Кабміну.

Європейська інтеграція, за його словами, передбачає “безвізовий режим для українських громадян і Угоду про політичну і економічну асоціацію з ЄС та про повноцінну зону вільної торгівлі.

“Майбутнє України в Європі, і Україна стане частиною ЄС”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Він звернувся до російських партнерів: “Сподіваємось на те, що Російська Федерація не буде порушувати Будапештський меморандум, робитиме все для того, щоб ситуація в Україні була стабільна й не буде ні за яких обставин підтримувати сепаратистів і тих колишніх високопосадовців України, проти яких порушені кримінальні справи про масові вбивства і злочини проти людяності. В першу чергу я кажу про Віктора Януковича”.

На переконання Арсенія Яценюка, необхідно виробити “новий стиль” відносин з РФ: “Ті стосунки, коли Україна, яка рухається до ЄС, яка є європейською державою, є справжнім партнером, добрим сусідом і тією країною, яка бажає добра Росії. І навпаки”.

“Ми звертаємось з тим, щоб Російська Федерація виконувала всі наші двосторонні і багатосторонні міжнародні зобов’язання. Ми звертаємось з тим, щоб РФ інвестувала в Україну”, – наголосив він.

“Те, що зараз український народ висловлює всецілу підтримку в першу чергу курсу на європейську інтеграцію, а також добросусідським стосункам з усіма країнами, в тому числі і з Росією – це є свідченням волі українського народу, який закріплений в рішеннях парламенту і українських законах. Росіяни, не воюйте з нами. Ми з вами друзі, ми з вами партнери. Ми з вами повинні іти разом”, – сказав Арсеній Яценюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.