Одним із ключових завдань нового українського уряду є європейська інтеграція – Арсеній Яценюк

Ключовим завданням нового українського уряду є європейська інтеграція, а також новий стиль відносин з Росією. Про це заявив Арсеній Яценюк, представляючи у Верховній Раді програму нового Кабміну.

Європейська інтеграція, за його словами, передбачає “безвізовий режим для українських громадян і Угоду про політичну і економічну асоціацію з ЄС та про повноцінну зону вільної торгівлі.

“Майбутнє України в Європі, і Україна стане частиною ЄС”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Він звернувся до російських партнерів: “Сподіваємось на те, що Російська Федерація не буде порушувати Будапештський меморандум, робитиме все для того, щоб ситуація в Україні була стабільна й не буде ні за яких обставин підтримувати сепаратистів і тих колишніх високопосадовців України, проти яких порушені кримінальні справи про масові вбивства і злочини проти людяності. В першу чергу я кажу про Віктора Януковича”.

На переконання Арсенія Яценюка, необхідно виробити “новий стиль” відносин з РФ: “Ті стосунки, коли Україна, яка рухається до ЄС, яка є європейською державою, є справжнім партнером, добрим сусідом і тією країною, яка бажає добра Росії. І навпаки”.

“Ми звертаємось з тим, щоб Російська Федерація виконувала всі наші двосторонні і багатосторонні міжнародні зобов’язання. Ми звертаємось з тим, щоб РФ інвестувала в Україну”, – наголосив він.

“Те, що зараз український народ висловлює всецілу підтримку в першу чергу курсу на європейську інтеграцію, а також добросусідським стосункам з усіма країнами, в тому числі і з Росією – це є свідченням волі українського народу, який закріплений в рішеннях парламенту і українських законах. Росіяни, не воюйте з нами. Ми з вами друзі, ми з вами партнери. Ми з вами повинні іти разом”, – сказав Арсеній Яценюк.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh