Авторські статті

Куніцин застеріг керівництво Криму від подальших провокацій

Особи, які нагнітають ситуацію в Криму та влаштовують провокації, повинні розуміти, що намагаючись подати теперішню ситуацію кримчанам як благо, вони тим самим несуть у їхні домівки біду, заявив в ефірі 5 каналу народний депутат від «УДАРу», представник президента в Криму Сергій Куніцин. 

«Група людей, під виглядом спроби отримати ширші повноваження для автономії, ставлять Крим на межу втрати автономії. Вони повинні розуміти, що чим далі вони порушують Конституцію і закони, тим більше держава має право на легітимні кроки починаючи від того, що у Верховній Раді можуть прийняти постанову про розпуск парламенту Криму», – наголосив Куніцин.

За його словами, кримські татари, які учора себе проявили з найкращого боку, є сильним фактором. «Вони завжди вели себе жорстко з владою. Ми опинилися в унікальній ситуації часів молодої України: татари вчинили, як державники, коли учора вийшли і захистили Україну», – відзначив депутат.

«Я хочу остудити всі гарячі голови. Я готовий зустрічатися з усіма, крім терористів. З ними треба розмовляти по-іншому і не допустити в країні свавілля. Я хочу щоб це почули і Константінов, і Аксьонов, тому що для керівництва урядом Криму потрібно мати відповідну кваліфікацію і розуміти ступінь відповідальності перед людьми», – підкреслив «ударівець».

Куніцин зауважив, що не можна порівнювати захоплення державних адміністрацій на західній Україні, коли люди були максимум з кийками, із сьогоднішнім захопленням будинку парламенту Криму. «Це були кваліфіковані, навчені люди, озброєні сучасною зброєю. Якщо проаналізувати досвід Афганістану, де уже 40 років іде війна, то можна сказати, що війну розв’язати просто, а вийти з неї практично неможливо. Це повинні розуміти усі причетні до провокацій», – наголосив Куніцин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України