Куніцин застеріг керівництво Криму від подальших провокацій

Особи, які нагнітають ситуацію в Криму та влаштовують провокації, повинні розуміти, що намагаючись подати теперішню ситуацію кримчанам як благо, вони тим самим несуть у їхні домівки біду, заявив в ефірі 5 каналу народний депутат від «УДАРу», представник президента в Криму Сергій Куніцин. 

«Група людей, під виглядом спроби отримати ширші повноваження для автономії, ставлять Крим на межу втрати автономії. Вони повинні розуміти, що чим далі вони порушують Конституцію і закони, тим більше держава має право на легітимні кроки починаючи від того, що у Верховній Раді можуть прийняти постанову про розпуск парламенту Криму», – наголосив Куніцин.

За його словами, кримські татари, які учора себе проявили з найкращого боку, є сильним фактором. «Вони завжди вели себе жорстко з владою. Ми опинилися в унікальній ситуації часів молодої України: татари вчинили, як державники, коли учора вийшли і захистили Україну», – відзначив депутат.

«Я хочу остудити всі гарячі голови. Я готовий зустрічатися з усіма, крім терористів. З ними треба розмовляти по-іншому і не допустити в країні свавілля. Я хочу щоб це почули і Константінов, і Аксьонов, тому що для керівництва урядом Криму потрібно мати відповідну кваліфікацію і розуміти ступінь відповідальності перед людьми», – підкреслив «ударівець».

Куніцин зауважив, що не можна порівнювати захоплення державних адміністрацій на західній Україні, коли люди були максимум з кийками, із сьогоднішнім захопленням будинку парламенту Криму. «Це були кваліфіковані, навчені люди, озброєні сучасною зброєю. Якщо проаналізувати досвід Афганістану, де уже 40 років іде війна, то можна сказати, що війну розв’язати просто, а вийти з неї практично неможливо. Це повинні розуміти усі причетні до провокацій», – наголосив Куніцин.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh