Авторські статті

Трамп, офіційно не визнаючи президентом Лукашенко, створив білоруський прецедент вже всередині США

Як інформує наш сайт, ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн пише на своїй сторінці в Facebook, представник демократичної партії Джо Байден оголосив про свою перемогу. Незважаючи на те, що офіційних результатів ще немає, що ряд штатів оспорюють вибори в судах, європейські лідери поспішили привітати Байдена з перемогою. Учора надвечір на адресу Байдена обрушився просто шквал поздоровлень, серед яких і привітання президента України Володимира Зеленського.

Соломон Манн відзначає, судячи з усього, рішення судів більше не мають значення. Президент США Дональд Трамп, який пішов на поводу у «Соцінтерну» і офіційно не визнав президентом цілком законно обраного білоруського лідера Лукашенко, створив білоруський прецедент уже в США.

За словами оглядача, тепер президентство в США так само залежить від «міжнародного визнання», як президентство в Нігерії, Естонії, Кот де Івуар або Білорусі. Якщо світові лідери почали дзвонити, писати, вітаючи того чи іншого кандидата з перемогою, значить перемога вже в кишені, можна не хвилюватися за суди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України