Коронавірус в Австрії:безробітні будуть відслідковувати контакти хворих, локдаун поки не дає результатів

В даний час в Австрії налічується 68 344 активних випадки коронавіруса (п’ятниці). Кількість хворих на 100 000 населення – 422, 2. одужали 68 965. Госпіталізовано – 2 330, з них 407 – у палати інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 1 295.

Міністр праці Крістін Ашбахер хоче використовувати літніх і безробітних людей в якості працівників для «відстеження контактів». За даними Міністерства праці, у багатьох федеральних землях для реалізації заходів захисту від коронавіруса, наприклад, для контролю доступу в будинках для людей похилого віку або для відстеження контактів, будуть потрібні додаткові працівники. Компанії, в яких працюють працевлаштовані люди, повинні отримувати дві третини своїх витрат на заробітну плату від AMS. За словами Ашбахер, все федеральні землі, крім Відня і Бургенланда, висловили зацікавленість у співпраці в цій галузі. Особливо затребувані люди з досвідом роботи в сфері охорони здоров’я та догляду.

Аналізи бургомістра Зальцбурга Харальда Пройнера дали позитивний результат на вірус корони. У нього немає ніяких симптомів, підкреслює місто Зальцбург. Проте Пройнер поміщений в карантин. Оскільки бургомістр повинен перебувати на карантині, віце-бургомістр Барабара Унтеркофлер тимчасово буде його заміняти. Однак обговорення бюджету на 2021 рік у Зальцбурзі, що заплановане на 16 листопада, має бути відкладено на один тиждень. Тому що бургомістр одночасно є фінансовим директором столиці штату.

Локдаун поки не дає результатів

Зовсім недавно кількість виявлених нових випадків зараження вірусом корони в Австрії досягла нового максимуму. Тільки в п’ятницю було зареєстровано 6464 нових випадків і 72 смерті від Covid. Здається, що локдаун ще не дає бажаного ефекту. Залишається під питанням, чи зможуть лікарні впоратися зі зростаючим числом пацієнтів. З березня 1340 австрійців померли від Covid-19 – чверть з них за останні десять днів.

«Ми помічаємо значне зростання числа випадків захворювання в будинках», – каже Аншобер.

Відділення інтенсивної терапії перед стрес-тестом. Щоб запобігти цьому, блокування можна посилити. Через тиждень уряд обговорить подальші кроки. Нещодавно з’явилися чутки про закриття шкіл і посилення обмежень на вихід.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh