Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії:безробітні будуть відслідковувати контакти хворих, локдаун поки не дає результатів

В даний час в Австрії налічується 68 344 активних випадки коронавіруса (п’ятниці). Кількість хворих на 100 000 населення – 422, 2. одужали 68 965. Госпіталізовано – 2 330, з них 407 – у палати інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 1 295.

Міністр праці Крістін Ашбахер хоче використовувати літніх і безробітних людей в якості працівників для «відстеження контактів». За даними Міністерства праці, у багатьох федеральних землях для реалізації заходів захисту від коронавіруса, наприклад, для контролю доступу в будинках для людей похилого віку або для відстеження контактів, будуть потрібні додаткові працівники. Компанії, в яких працюють працевлаштовані люди, повинні отримувати дві третини своїх витрат на заробітну плату від AMS. За словами Ашбахер, все федеральні землі, крім Відня і Бургенланда, висловили зацікавленість у співпраці в цій галузі. Особливо затребувані люди з досвідом роботи в сфері охорони здоров’я та догляду.

Аналізи бургомістра Зальцбурга Харальда Пройнера дали позитивний результат на вірус корони. У нього немає ніяких симптомів, підкреслює місто Зальцбург. Проте Пройнер поміщений в карантин. Оскільки бургомістр повинен перебувати на карантині, віце-бургомістр Барабара Унтеркофлер тимчасово буде його заміняти. Однак обговорення бюджету на 2021 рік у Зальцбурзі, що заплановане на 16 листопада, має бути відкладено на один тиждень. Тому що бургомістр одночасно є фінансовим директором столиці штату.

Локдаун поки не дає результатів

Зовсім недавно кількість виявлених нових випадків зараження вірусом корони в Австрії досягла нового максимуму. Тільки в п’ятницю було зареєстровано 6464 нових випадків і 72 смерті від Covid. Здається, що локдаун ще не дає бажаного ефекту. Залишається під питанням, чи зможуть лікарні впоратися зі зростаючим числом пацієнтів. З березня 1340 австрійців померли від Covid-19 – чверть з них за останні десять днів.

«Ми помічаємо значне зростання числа випадків захворювання в будинках», – каже Аншобер.

Відділення інтенсивної терапії перед стрес-тестом. Щоб запобігти цьому, блокування можна посилити. Через тиждень уряд обговорить подальші кроки. Нещодавно з’явилися чутки про закриття шкіл і посилення обмежень на вихід.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України