Приїзд Меркель в Україну напередодні президентських виборів є підтримкою Порошенко

Сьогодні має відбутися візит канцлера ФРН Ангели Меркель в Україну. Між Україною та ФРН існує тісний політичний діалог. На рівні глав держав підтримується інтенсивне співробітництво. Президент України 14 разів відвідував ФРН. У 2018 році відбувся офіційний візит Федерального президента Німеччини Штайнмайера в Україну.

Коментуючи інформацію, український політичний аналітик Павло Нусс зазначає, що канцлер Ангела Меркель найбільше серед європейських лідерів займається питанням підтримки України у захисті суверенітету і територіальної цілісності. Це її другий візит в Україну. Вперше Федеральний канцлер здійснила офіційний візит в нашу країну в серпні 2014 року. Пізніше, в лютому 2015-го вона перебувала в Києві спільно з тодішнім президентом Франції Франсуа Олландом з метою проведення переговорів з президентом України Петром Порошенком перед візитом до Москви, де обговорювалися питання врегулювання, викликаного Росією конфлікту на Донбасі у рамках Дорожньої карти реалізації Мінських угод.

Павло Нусс розповідає, що порядок денний візиту Меркель більш ніж насичена і включає в себе широкий спектр запланованих тем для обговорення: взаємодія ФРН і України в рамках міжнародних організацій, в рамках підтримки суверенітету і територіальної цілісності України. Торговельне партнерство України серед країн ЄС, в якому ФРН стала найбільшим партнером. Інвестиційний блок питань. Безпека та протидія російської агресії. Аналітик підкреслює, важливим фактором є вплив Меркель у світі, що не зміниться і після її відставки з поста канцлера. Як правило, наостанок політики говорять виключно ті, що думали, без озирання на можливі наслідки для кар’єри, тому візит Анґели Меркель, як одного зі світових політичних лідерів у Київ напередодні президентських виборів є промовистою підтримкою Петра Порошенка та України.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh