Тарифи копійчані, зарплати – від 30 тисяч гривень: політолог розповів, якими в реальності будуть обіцянки політиків-популістів

Популярний український політолог, блогер Кирило Сазонов у своєму блозі пише, що йому на час хочеться відірватися від реальності і підтримати бурхливі необґрунтовані фантазії деяких політиків-популістів. Для цього можна собі уявити, що вісь вже у нас тарифи копійчані зарплати стартують від тридцяти тисяч гривень, усі щасливі. Всі радіють, з МВФ та іншими кредиторами попрощалися, що особливо спочатку і не пригнічує, а потім – раз і гривня за сто. Завтра по сто двадцять. І бюджетних грошей на покриття тарифів вже немає. А своя видобуток вугілля і газу зводиться до нуля, тому що зарегулювали, придушили ціною і розполохали потенційних інвесторів.

Кирило Сазонов зазначає, що далі ще одна прикрість – «мирний план» з поверненням ОРДЛО виявився пасткою і ось у нас вже по всій країні покотилося, як у 2014 на сході. Сепаратизм процвітає. Реформована поліція і Нацгвардія не знають що робити, у якій з регіонів бігти, щоб придушити заколот. Армія не діє, тому що не знає чий виконувати наказ.

Політолог зазначає, що у вищому законодавчому органи України – у Раді ще «веселіше». Савченко і Бойко разом приймають потрібні Росії закони. І ми сидимо – грошей, як у дев’яності купонів – повно, але за курсом середня зарплата інженера 10 баксів. Пенсії – три долара. На підприємствах скорочення, тому що їх душать адмінресурсом, а інакше не вміють. Кирило Сазонов зазначає, що в цьому моменті він хотів би прокинутися немов у кошмарному сні, вщипнути себе і зрозуміти, що це все лише сон, але насправді все це може бути не просто сон, а реальність, якщо українці вчасно не одумаються.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh