Авторські статті

На цьому тижні ми всі переконалися, що зняття депутатської недоторканності виявилося фейком, – Акперов

Сьогодні саме час згадати про виконання «слугами» своїх обіцянок. Можна згадати з яким пафосом вони знімали депутатську недоторканність.

Ніхто не хотів навіть слухати попередження, що це фейк, а не зняття і все стало ще гірше. Коли НАБУ викрило «слугу» Юрченко на внесення змін до законів за «плюшки», тобто гроші, то все вперлося в саботаж з боку генпрокурора Зеленського, тому що все залежить від однієї людини. Венедиктова заявила, що докази НАБУ непереконливі. Всього за кілька днів, після публікації вбивчих доказів, генпрокурор була змушена погодити підозра своєму соратнику. Ось така ось «знята» недоторканність. Якщо ти свій, то тебе до останнього будуть покривати. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише громадський активіст Вадим Акперов.

Він зазначає, сам Зеленський теж відреагував не відразу. Минув майже тиждень, перш, ніж президент відреагував на неохайного депутата в своїх рядах. Мовляв, покривати нікого не збирається, а, як щодо корупції в судах?

Акперов зазначає, як на рахунок вимоги розібратися з суддею Вовком, який «поставив на рак» судову систему, Зеленський скаржиться, що «повноважень немає». Хоча насправді ці повноваження є. Просто вам про це не говорять. Тут покриваємо, тут не покриваємо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України