Авторські статті

Нині усі: депутати, силовики, представники чинної влади, – мають згадати, що давали присягу служити народу України, а не режиму Януковича

Ті, хто себе нині називає владою, дають накази вбивати власний народ, дають накази на знищення людей, яких влада мала б захищати. Нині ми усі: як депутати, так і силовики, військові, ті хто нині працює у владі мають згадати та усвідомити про честь та присягу служити народові України, а не режиму Януковича. Тому зараз мусимо взяти на себе відповідальність і зупинити кровопролиття, яке триває в країні. Про це 20 лютого 2014 року, виступаючи на позачерговій сесії парламенту, заявив очільник фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Голова ВО “Свобода” зазначив, що зараз – надвідповідальний момент, бо кількість жертв постійно зростає. І саме люди в погонах, міліціянти, депутати мають це зупинити.

“Звертаюся до військових, міліціянтів, силовиків – до усіх тих, кого хочеться назвати правоохоронцями, – ви не маєте права піднімати руку на народ, ви не маєте права служити окремому кримінально-олігархічному клану, який захопив владу. Люди у погонах мають перейти на сторону народу. Тому ми вітаємо рішення тих, які нині стають із нами у боротьбі проти свавілля та несправедливости.

Вітаємо також і рішення депутатів від Партії регіонів, які згадали про такі поняття, як присяга, совість та відповідальність перед народом. Також важливо, що зараз багато із представників цієї влади розпочали висловлювати свою солідарність із народом по всій Україні, – це дає можливість виконати нам свій обов’язок і ухвалити необхідні рішення про повернення до законности та повернути державі Конституцію 2004 року. Це дасть можливість, навіть не стільки розділити повноваження між гілками влади, а саме у парламенті, взявши на себе відповідальність, негайно припинити кровопролиття, яке триває”, – наголосив Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів також поінформував, що, за останніми даними, загинуло уже близько 70 людей. Про загиблих надходять дані не тільки з Києва, а й усієї України. “Саме тому, повернувши Конституцію 2004 року, ми зможемо відсторонити тих міністрів, які дають незаконні накази щодо використання зброї та нищення власного народу. Це дасть можливість взяти на себе відповідальність та призначити на ті посади людей, які зупинять кровопролиття.

Нині кожен робить надзвичайно важливий крок, і цей крок має відповідати нашій совісті, патріотизму і усвідомленню того, що ми – державні мужі. Засідання парламенту нині рятує державу, яку хочуть розколоти. Яку Кремль вже бачить розділеною, тому наш святий обов’язок – зберегти її незалежною і соборною без кровопролиття”, – закликав очільник ВО “Свобода”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України