Новини

У Володимирі-Волинську партія регіонів припинила своє існування

4 місцевих підприємця, котрі прямо чи опосередковано є членами партії регіонів, а саме :

Олег Борделюк – директор Гербор-Холдинг, депутат облради від ригіоналів;

Руслан Мороз – депутат міської ради від ригіоналів;

Володимир Подзізей та Руслан Саганюк

привели з собою 150 людей – працівників Гербор-холдинг, охоронців нічного клубу Метелик, власником якого є Мороз, в центр міста Володимир-Волинський до активістів на місцевий Майдан з пропозицією припинити протестувати, бо за неперевіреною інформацією активісти мають підпалити Гербор. Горе-підприємці зажадали самі керувати містом.

За інформацією очевидців серед погрожуючих були також не місцеві жителі.

Після того лідери майдану перейшли на переговори, які тривали близько півтори години.

Після переговорів міський осередок партії регіаналів розпущений та припинив свою діяльність на території міста.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

  1. Панове – маєте іншу інформацію – пишіть тут! Не бачу проблем – добавимо додаток до статті.
    Але – організувати таке велике підприємство без корумпованих звязків в державі Януковича, Ющинека та Кучми було нереально.
    Всі без вийнятку великі підприємства платили смішні зарплати, на чому додатково збагачувалися. Так є всюди. І наше завдання – це змінити. Не згідні, маєте іншу інформацію – пишіть.

  2. Чому автор статті не підписує її? Чому не каже, хто його про це повідомив? Інформацію перевіряли? Хто в це повірить???

  3. Ви кого називаєте бандюковським угрупуванням? Це просто брєд! Може Борбелюк бандит, людина яка створила у місті близько 2000 робочих місць, на податках якого тримається весь місцевий бюджет? Оце справжній бандитизм! Побільше би таких бандитів у нашому місті! Вже занадто всі стали заполітизовані , особливо на місцевих рівнях! Потрібно дивитися на обличчя людини, а не на політичну силу і на реальні справи, які людина зробила для міста. Політична сила людини не міняє. Депутат Верховної Ради Мельник, опозиційний Народний Обранець, за всю свою каденцію спромігся тільки декілька туй біля Собору посадити, це Вам не смішно? Той хто ні хрена для міста ніколи не зробив, він нічого і не зробить, хоть і буде зараз ходити по площі і на все горло називати себе ярим революціонером! А найлегше сидіти біля комп`ютера і поливати людей брудом. Їдьте на Майдан, там навіть таким неробам і боягузам знайдеться робота. Я був на майдані і вже не один раз, тому маю, як мінімум, моральне право робити певні висновки!!!

  4. Без людей опозиція нічого не зробить. Бачив я ту активність – всі тільки розумні вдома на кухні язиками тріпати.Виходьте без опозиції на вулиці та висловіть свою позицію владі!

  5. Опозиція наша жахлива. В нашому місті до цих пір заправляє провладний Мер. Начальник міліції до цих же пір з Харкова. ставленик Харківського Допкіна. Голова Райради також ригіонал. І ніхто нічого!!! Переливають з пустого в порожне!! ЦЕ ПРОСТО ОГИДНО! В Києві вбивають наших дітей…. а ці… СЛІВ НЕМАЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. Брехня така що аж гидко читати. Це все провладні жополизи.У нас в місті всім заправляє ПАПА САГАНЮК.(при всіх владах втримався)Без його відома ніхто нічого не зробить!!!!!Я був там і бачив все!!!!! Ніхто їм не погрожував,і нікого чужого небуло. Вони спочатку прийшли,щоб створити “розборки” Але побачили багато людей і перекрутили все наоборот…….І найогідніше дивитисьна нашу опозицію – яка повелась на так звані, переговори.І прикрила діяльність, в нашому місті, цього бандюковського угрупування!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.