Авторські статті

Керманичу Харківщини на дають спокою лаври колишнього “губернатора”-федераліста, але йому варто пам’ятати, що той погано скінчив

Заяви номінального очільника Харківщини зовсім не відповідають настроям мешканців східної України, вони відповідають лише особистим амбіціям особа, яка втратила зв’язок із реальністю. Очевидно, що псевдополітик Добкін прагне слави великого політичного лідера, виміщаючи свої нездорові амбіції на ні в чому не винних слобожан. Про це заявив 20 лютого 2014 року народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Швайка.

Коментуючи останні обурливі й провокативні висловлювання керманича Харківської ОДА, націоналіст наголосив: “На сьогоднішній гарячій лінії харківського представництва російського видання “Комсомольская правда в Украине” М.Добкін відверто закликав перенести державні органи до Харкова, мовляв, Київ уже вичерпав себе як столиця. “Домовлятися з ними марно. Їх потрібно роззброїти, а тих, хто чинитиме опір і вбивати людей, фізично знищити”, – заявив поки що голова Харківської ОДА Добкін про людей, що залишаються на Майдані у Києві. Тобто він закликає розстріляти близько тридцяти тисяч людей, які вийшли на мирний протест, але під загрозою знищення владою для самозахисту змушені були використовувати знаряддя самооборони!

Неодноразово дозволяючи собі розкольницькі заклики, “губернатор” Харківщини тужиться зберегти для себе останній прихисток, територію, контрольовану “тітушками” та позбавлену будь-якої порядної влади.

Очевидно, він забув, що трапилося з Євгеном Кушнарьовим, який, ініціювавши розкол України через ідею створення такої собі Південно-східної української автономної республіки, взяв на себе надто багато. Його убили свої ж, не надто майстерно прикрившись “нещасним випадком на полюванні”. Тож нинішньому горе-політикові Добкіну варто про це не забувати”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.