Нині маємо піднімати Велику Україну, щоби стати однієї армією з центром у Києві і перемогти режим

15 лютого 2014 року народний депутат України свободівець Олег Гелевей взяв участь у народному вічі в містах Бар та Шаргород на Вінниччині. Під час виступів перед містянами свободівець зазначив: народні депутати приїхали на віча в центральну Україну, зокрема на Вінниччину, щоби знову нагадати, що серце Майдану – центру Революції гідности – б’ється в унісон з усіма містами й містечками України, а Київ є і буде фортецею революції.

Майдан буде стояти до виконання всіх вимог – покарання винних під час кривавого розгону громадян і повного перезавантаження влади”, – наголосив Олег Гелевей. Він нагадав, що влада звільнила ув’язнених, але під домашній арешт, не закривши кримінальні справи, тому вимоги протестувальників – закриття кримінальних справ проти активістів, яких зараз близько 2 тисяч по всій Україні, з метою виконання закону про декриміналізацію, ухваленого парламентом.

“Враховуючи виконання владою вимог Майдану щодо звільнення заручників, Рада Майдану вважає за можливе виконати вимоги закону “Про усунення негативних наслідків і недопущення переслідувань і покарання осіб у зв’язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зборів”, що дозволить уникнути силового сценарію розвитку подій. Такий крок дозволить зберегти найцінніше – тисячі наших побратимів, яким загрожують багаторічні ув’язнення. Водночас ми попереджаємо владу: якщо вона знову розгорне репресії проти активістів і мітингувальників, піде на зрив процесу мирного розв’язання кризи – наші дії будуть значно масштабніші, ніж просте повернення до вихідної позиції. Наголошуємо, що заради збереження життя і здоров’я наших побратимів, які зараз перебувають під кримінальним переслідуванням, ми звільнимо адмінбудівлі, бо жодне приміщення не варте людського життя. “Свобода” була, є і буде на боці кожного українця, який своїми діями, особистим життям долучається до боротьби за краще майбутнє наших дітей, рідних та близьких, бореться за те, щоб українці були господарями у власній державі”, – підкреслив Олег Гелевей.

Свободівець також поінформував громаду про майбутні дії Майдану, зокрема наступного тижня. “Наш тиск на владу і мирні акції протесту не закінчуються – режим має повністю звільнити від кримінальної відповідальности всіх заарештованих, інакше наші дії будуть значно потужніші, бо завдяки цій Революції гідности ми подолали межу страху перед смертю.

У вівторок ми будемо пікетувати Верховну Раду. Парламент і кожен народний депутат має визначитися, з ким він – з народом чи з режимом, руки якого по лікті в крові. Цього тижня депутати, ухваливши відповідні законопроєкти, зокрема ті, що пропонує опозиція, мають повернути державу до Конституції-2004, яка була скасована злочинним шляхом, бо це реальний вихід із глибокої кризи в Україні. Кожен має бути в Києві, тому закликаємо приїжджати і підтримувати наші мирні акції протесту на Майдані до повного виконання вимог Майдану і перезавантаження влади. Нині ми маємо піднімати Велику Україну, щоби стати однієї армією з центром у Києві і перемогти режим!”, – наголосив свободівець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh