Новини

Нині маємо піднімати Велику Україну, щоби стати однієї армією з центром у Києві і перемогти режим

15 лютого 2014 року народний депутат України свободівець Олег Гелевей взяв участь у народному вічі в містах Бар та Шаргород на Вінниччині. Під час виступів перед містянами свободівець зазначив: народні депутати приїхали на віча в центральну Україну, зокрема на Вінниччину, щоби знову нагадати, що серце Майдану – центру Революції гідности – б’ється в унісон з усіма містами й містечками України, а Київ є і буде фортецею революції.

Майдан буде стояти до виконання всіх вимог – покарання винних під час кривавого розгону громадян і повного перезавантаження влади”, – наголосив Олег Гелевей. Він нагадав, що влада звільнила ув’язнених, але під домашній арешт, не закривши кримінальні справи, тому вимоги протестувальників – закриття кримінальних справ проти активістів, яких зараз близько 2 тисяч по всій Україні, з метою виконання закону про декриміналізацію, ухваленого парламентом.

“Враховуючи виконання владою вимог Майдану щодо звільнення заручників, Рада Майдану вважає за можливе виконати вимоги закону “Про усунення негативних наслідків і недопущення переслідувань і покарання осіб у зв’язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зборів”, що дозволить уникнути силового сценарію розвитку подій. Такий крок дозволить зберегти найцінніше – тисячі наших побратимів, яким загрожують багаторічні ув’язнення. Водночас ми попереджаємо владу: якщо вона знову розгорне репресії проти активістів і мітингувальників, піде на зрив процесу мирного розв’язання кризи – наші дії будуть значно масштабніші, ніж просте повернення до вихідної позиції. Наголошуємо, що заради збереження життя і здоров’я наших побратимів, які зараз перебувають під кримінальним переслідуванням, ми звільнимо адмінбудівлі, бо жодне приміщення не варте людського життя. “Свобода” була, є і буде на боці кожного українця, який своїми діями, особистим життям долучається до боротьби за краще майбутнє наших дітей, рідних та близьких, бореться за те, щоб українці були господарями у власній державі”, – підкреслив Олег Гелевей.

Свободівець також поінформував громаду про майбутні дії Майдану, зокрема наступного тижня. “Наш тиск на владу і мирні акції протесту не закінчуються – режим має повністю звільнити від кримінальної відповідальности всіх заарештованих, інакше наші дії будуть значно потужніші, бо завдяки цій Революції гідности ми подолали межу страху перед смертю.

У вівторок ми будемо пікетувати Верховну Раду. Парламент і кожен народний депутат має визначитися, з ким він – з народом чи з режимом, руки якого по лікті в крові. Цього тижня депутати, ухваливши відповідні законопроєкти, зокрема ті, що пропонує опозиція, мають повернути державу до Конституції-2004, яка була скасована злочинним шляхом, бо це реальний вихід із глибокої кризи в Україні. Кожен має бути в Києві, тому закликаємо приїжджати і підтримувати наші мирні акції протесту на Майдані до повного виконання вимог Майдану і перезавантаження влади. Нині ми маємо піднімати Велику Україну, щоби стати однієї армією з центром у Києві і перемогти режим!”, – наголосив свободівець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.