Новини

Близько 25 невідомих у масках і зі зброєю увірвалися до складських приміщень свободівця

Увечері 15 лютого 2014 року близько 25 невідомих увірвалися до складських приміщень, які належать свободівцю Олександрові Семененку. Невідомі особи були вдягнені в маски та мали при собі автомати. Вони відібрали в націоналіста мобільні телефони та погрожували фізичною розправою. На місце прибули народні депутати від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко та Святослав Ханенко. Після вимоги парламентарів назватися невідомі покинули територію. Зауважимо, що Олександр Семененко є заступником голови Київської міської організації ВО “Свобода”, депутатом Києво-Святошинської райради, помічником народного депутата Ігоря Кривецького, членом президії ВО “Майдан” Києва, а також входить до столичної Народної ради.

Так, увечері міліціянти намагалися затримати автівку націоналіста. Як виявилося, в цей час невідомі особи увірвалися на територію, де розташовані складські приміщення, власником яких є свободівець. Знайомі по телефону повідомили Олександрові про те, що відбувається на території його приватної власности.

Коли свободівець прибув на місце, то застав там близько двох із половиною десятків невідомих осіб, які були вдягнені в маски та мали при собі вогнепальну зброю. Двері до складських приміщень було виламано. Невідомі, не називаючись, відібрали у свободівця мобільні телефони, заборонивши будь із ким контактувати. Йому погрожували фізичною розправою. Зі складських приміщень було вилучено техніку, що належить свободівцю, зокрема звукопідсилювальну апаратуру. Бандити проводили посилений обшук приміщень.

Невдовзі на місце події прибули народні депутати від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко та Святослав Ханенко. На вимогу парламентарів до осіб у масках назватися ті не реагували. За словами парламентарів, лише один із присутніх був без маски та показав посвідчення спецпідрозділу УБОЗ Київської области.

Причиною своє поведінки бандити назвали нібито якусь постанову суду. Однак документа пред’явлено так і не було. Коли ж народні депутати почали вимагати представити документ, на основі якого здійснюються протиправні дії, –невідомі зібралися та покинули територію. Перед цим вони погрожували і парламентарям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.