Життя

Нумерологічний прогноз для народжених 17-го лютого

Люди, народжені 17 лютого, наділені багатою уявою і фантазією, вразливі, чутливі, інтуїтивні, у них тісний зв’язок з природою.

17 ЛЮТОГО

Люди, народжені 17 лютого, наділені багатою уявою і фантазією, вразливі, чутливі, інтуїтивні, у них тісний зв’язок з природою. У них є вроджене милосердя, є величезне бажання допомогти не тільки рідним і близьким, але і часто незнайомим людям, що потрапили в халепу. Смороду відхідливі, зляться зазвичай не довго, хоча іноді піддаються на провокації і ведуть себе некоректно.

Для них дуже важливою є віра в собі, тоді вони можуть застосувати всі сили і таланти на вибудовування благополучного життя, їх бажання здійсняться, а мрії перетворяться в реальність. Їх надмірна залежність від людського думки заважає їх просуванню вперед, змушуючи обдумувати кожен свій крок. Вони не зможуть досягти більшого, весь час озираючись на думку оточуючих. Хоча деякі з них мають досить рішучості, щоб ігнорувати плітки і засуджують репліки з боку суспільства. Якщо вони впевнені у своїй правоті, ніщо не зупинить їх на шляху до мети.Дуже болісно сприймають критику, а надчутлива натура швидше шкодить їм, ніж допомагає у життєвих негараздах. Вони розуміють, як це заважає в житті, і починають закриватися, щоб не видати справжніх почуттів. В дитинстві не виходить донести свою правоту і відстояти точку зору і це їх дуже напружує. Часто це проявляється в упертості і незговірливість, ворчливости. Сміливість говорити вголос про головне приходити лише після тридцяти. Вони завжди отримують те, що хочуть, не звертаючи з шляху до бажаної мети. Підкорити їх і змусити коритися досить складно. На відміну від знервованих і суетящихся людей, вони спокійні, чесні, фізично розвинені, тому коли інші проявляють занепокоєння, вони дозволяють собі зайнятися наглядом. Навколишні ж приймають їх спокій за бездіяльність або пасивність.

Люди, народжені 17 лютого, намагаються вкладати душу в справу, якою вони займаються і считают, що у відносинах з людьми потрібно керуватися почуттями, а не ощадливістю. Своїм ідеалам, що живуть в їх душі, вони залишаються вірними протягом всього свого життя. Занадто важко для них відкрите вираження своїх емоцій. З ними цікаво спілкуватися, до них тягнуться люди.Їм необхідно навчитися вловлювати грань між радою і продавлюванням свого * единоправильного* рішення).
Народився 17 лютого дуже важливі дружні і любовні відносини, але в цій області їм нечасто щастить. Пов’язаність язано це з тім, що народжені 17 лютого не люблять працювати над собою і своїм характером, не люблять змінюватися, вони часто занадто прямолінійно і грубо кажуть що думали, а це відштовхує людей.

РАДА

Навчіться робити не того, що треба, а тому, що хочеться.
Знайдіть в житті справу, яка надихає і приділяйте йому достатня годині.
Не допускайте аппатії, байдужості та повільності.

ГОЛОВНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 17 ЛЮТОГО

ГОДИНА ТВОРЧОСТІ І СПІЛКУВАННЯ Рік активного самовираження, ентузіазму і максимального розкриття своїх талантів. В роботі важливий творчий підхід, вам вдасться просунути свої ідеї. Слід очікувати перших значних результатів від проектів започаткованих у перший персональний рік. Годину може бути вдалим у фінансовому відношенні, особливо якщо напрямок розвитку вибрано вірно.

Дуже багато залежить від оточення, постарайтеся, щоб поруч з вами були позитивно налаштовані люди, інакше власного оптимізму на всіх просто не вистачить. Активно беріть участь в суспільному житті, максимально дайте вихід своїм талантам. Якщо виникають нові ідеї, навіть якщо вони не пов’язані з вашою основною роботою — реалізуйте. Нехай нове творчість поки буде як хобі, у що виллються ці починання — покаже час. Займайтеся тим, що приносити вам радість і задоволення. Слід остерігатися перевитрати ресурсів, прагнення стрибнути вище себе. Постарайтеся контролювати свою влюбливість: такий рік провокує на » любовні трикутники».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України