Нумерологічний прогноз для народжених 17-го лютого

Люди, народжені 17 лютого, наділені багатою уявою і фантазією, вразливі, чутливі, інтуїтивні, у них тісний зв’язок з природою.

17 ЛЮТОГО

Люди, народжені 17 лютого, наділені багатою уявою і фантазією, вразливі, чутливі, інтуїтивні, у них тісний зв’язок з природою. У них є вроджене милосердя, є величезне бажання допомогти не тільки рідним і близьким, але і часто незнайомим людям, що потрапили в халепу. Смороду відхідливі, зляться зазвичай не довго, хоча іноді піддаються на провокації і ведуть себе некоректно.

Для них дуже важливою є віра в собі, тоді вони можуть застосувати всі сили і таланти на вибудовування благополучного життя, їх бажання здійсняться, а мрії перетворяться в реальність. Їх надмірна залежність від людського думки заважає їх просуванню вперед, змушуючи обдумувати кожен свій крок. Вони не зможуть досягти більшого, весь час озираючись на думку оточуючих. Хоча деякі з них мають досить рішучості, щоб ігнорувати плітки і засуджують репліки з боку суспільства. Якщо вони впевнені у своїй правоті, ніщо не зупинить їх на шляху до мети.Дуже болісно сприймають критику, а надчутлива натура швидше шкодить їм, ніж допомагає у життєвих негараздах. Вони розуміють, як це заважає в житті, і починають закриватися, щоб не видати справжніх почуттів. В дитинстві не виходить донести свою правоту і відстояти точку зору і це їх дуже напружує. Часто це проявляється в упертості і незговірливість, ворчливости. Сміливість говорити вголос про головне приходити лише після тридцяти. Вони завжди отримують те, що хочуть, не звертаючи з шляху до бажаної мети. Підкорити їх і змусити коритися досить складно. На відміну від знервованих і суетящихся людей, вони спокійні, чесні, фізично розвинені, тому коли інші проявляють занепокоєння, вони дозволяють собі зайнятися наглядом. Навколишні ж приймають їх спокій за бездіяльність або пасивність.

Люди, народжені 17 лютого, намагаються вкладати душу в справу, якою вони займаються і считают, що у відносинах з людьми потрібно керуватися почуттями, а не ощадливістю. Своїм ідеалам, що живуть в їх душі, вони залишаються вірними протягом всього свого життя. Занадто важко для них відкрите вираження своїх емоцій. З ними цікаво спілкуватися, до них тягнуться люди.Їм необхідно навчитися вловлювати грань між радою і продавлюванням свого * единоправильного* рішення).
Народився 17 лютого дуже важливі дружні і любовні відносини, але в цій області їм нечасто щастить. Пов’язаність язано це з тім, що народжені 17 лютого не люблять працювати над собою і своїм характером, не люблять змінюватися, вони часто занадто прямолінійно і грубо кажуть що думали, а це відштовхує людей.

РАДА

Навчіться робити не того, що треба, а тому, що хочеться.
Знайдіть в житті справу, яка надихає і приділяйте йому достатня годині.
Не допускайте аппатії, байдужості та повільності.

ГОЛОВНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 17 ЛЮТОГО

ГОДИНА ТВОРЧОСТІ І СПІЛКУВАННЯ Рік активного самовираження, ентузіазму і максимального розкриття своїх талантів. В роботі важливий творчий підхід, вам вдасться просунути свої ідеї. Слід очікувати перших значних результатів від проектів започаткованих у перший персональний рік. Годину може бути вдалим у фінансовому відношенні, особливо якщо напрямок розвитку вибрано вірно.

Дуже багато залежить від оточення, постарайтеся, щоб поруч з вами були позитивно налаштовані люди, інакше власного оптимізму на всіх просто не вистачить. Активно беріть участь в суспільному житті, максимально дайте вихід своїм талантам. Якщо виникають нові ідеї, навіть якщо вони не пов’язані з вашою основною роботою — реалізуйте. Нехай нове творчість поки буде як хобі, у що виллються ці починання — покаже час. Займайтеся тим, що приносити вам радість і задоволення. Слід остерігатися перевитрати ресурсів, прагнення стрибнути вище себе. Постарайтеся контролювати свою влюбливість: такий рік провокує на » любовні трикутники».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh