Авторські статті

Німецький адвокат звернувся в поліцію за «переслідування піцою»

Поліція німецького міста Дортмунд розслідує незвичайну справа. Адвокат Гвідо Гролле поскаржився на невідомого хулігана, який вже два тижню замовляє їжу в його офіс. Про це повідомляє газета Ruhr Nachrichten.

Юрист просто втомився відправляти геть кур’єрів різних ресторанів і пояснювати їм, що нічого не замовляв. Спочатку Гролле отримав близько 100 піц, тепер «жартівник» перейшов на смажені сардельки, страви грецької кухні і суші.

Багато піцерій, які знайомі з ситуацією, стали підтверджувати замовлення безпосередньо у адвоката, що заважає його роботі. У результаті чоловікові довелося налаштувати на смартфоні і пошті спам-фільтр.

За однією з версій слідчих, Гролле може мстити незадоволений клієнт. З іншого – мова йде про комп’ютерну помилку. Як розповів адвокат, в один день за 20 хвилин він отримав 15 попередніх замовлень, що побічно підтверджує версію з технічним збоєм.

Поліція завела справу про сталкінг (переслідування). Якщо винуватцем все ж виявиться людина, їй в разі затримання загрожує до 3 років позбавлення волі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України