Діаспора

Прага готує революцію в системі міської навігації

Празька влада має намір протягом найближчих років замінити інформаційні панелі на зупинках громадського транспорту, покажчики в метро і на вулицях міста. Їх планується зробити більш зрозумілими, а також привести до єдиного дизайну, щоб позбутися від існуючої сьогодні візуальної розрізненості.

Прикладом цього має послужити Лондон, чию навігаційну систему провідні урбаністи визнають однією з найкращих у світі.

Магістрат доручив компанії Ropid, що відповідає за роботу празького громадського транспорту, знайти виконавця, який проведе детальніше-дослідження існуючої ситуації з навігацією в місті і запропонує комплексне рішення по її поліпшенню. Зацікавлені фірми можуть надсилати свої заявки до 26 лютого.

Мета реформи – не тільки об’єднати зовнішній вигляд табличок і покажчиків, які сьогодні часто відрізняються кольором, розміром і шрифтом, але і зробити всю систему більш продуманою. Щоб гості Праги могли без праці знайти потрібний вихід з метро або зупинку трамвая, зорієнтуватися в історичному центрі, знайте дорогу до менш популярними, але не менш цікавих визначних пам’яток і т. д.

Разом з тим влада обіцяє зберегти впізнавані символи, такі як, наприклад, логотип столичної підземки. Реалізація масштабного проекту позику приблизно кілька років. Тільки в метро належить замінити 13,5 тис. навігаційних елементів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України