Прага готує революцію в системі міської навігації

Празька влада має намір протягом найближчих років замінити інформаційні панелі на зупинках громадського транспорту, покажчики в метро і на вулицях міста. Їх планується зробити більш зрозумілими, а також привести до єдиного дизайну, щоб позбутися від існуючої сьогодні візуальної розрізненості.

Прикладом цього має послужити Лондон, чию навігаційну систему провідні урбаністи визнають однією з найкращих у світі.

Магістрат доручив компанії Ropid, що відповідає за роботу празького громадського транспорту, знайти виконавця, який проведе детальніше-дослідження існуючої ситуації з навігацією в місті і запропонує комплексне рішення по її поліпшенню. Зацікавлені фірми можуть надсилати свої заявки до 26 лютого.

Мета реформи – не тільки об’єднати зовнішній вигляд табличок і покажчиків, які сьогодні часто відрізняються кольором, розміром і шрифтом, але і зробити всю систему більш продуманою. Щоб гості Праги могли без праці знайти потрібний вихід з метро або зупинку трамвая, зорієнтуватися в історичному центрі, знайте дорогу до менш популярними, але не менш цікавих визначних пам’яток і т. д.

Разом з тим влада обіцяє зберегти впізнавані символи, такі як, наприклад, логотип столичної підземки. Реалізація масштабного проекту позику приблизно кілька років. Тільки в метро належить замінити 13,5 тис. навігаційних елементів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh