Новини з Австрії

Австрія знову в лідерах серез країн ЄС із споживання алкоголю

Австрійці любить перехилити чарку: це показано у поточній доповіді ОЕСР про охорону здоров’я «Короткий огляд здоров’я».

Там Австрія (ex aequo з Естонією) входить до шести країн із найвищим споживанням алкоголю: його споживання на душу населення становить 11,1 літра на рік. Більше п’є лише Болгарія, Чехія, Литва та Латвія.

У доповіді ОЕСР «Короткий огляд здоров’я» регулярно збираються великі дані про стан системи охорони здоров’я у 38 країнах-членах та стан здоров’я населення. У поточному звіті переважно використовувалися дані за 2021 рік або іншим чином використовувалися останні доступні дані. Лідером рейтингу є Латвія із показником 12,2 літра на душу населення. А середній показник ОЕСР становить 8,6 літра на душу населення.

Що стосується частки курців, то в Австрії цей показник також становить близько 21 відсотка, що вище за середній показник по ОЕСР (16 відсотків). Австрія, з іншого боку, знаходиться нижче середнього за часткою людей із надмірною вагою у загальній чисельності населення. Відповідне значення тут становить 16,6, середній показник ОЕСР — 18,4 відсотка.

Очікувана тривалість життя, що становить 81,3 року, також приблизно на рік вище за середній показник по ОЕСР. Поширеність діабету в Австрії становить 4,6 відсотка, що трохи нижче порівняльного значення ОЕСР у сім відсотків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України