Новини з Австрії

В Австрії за собаку на пасажирському сидінні автомобіля вас очікує штраф 600 євро

Адвокат із Нижньої Австрії зазнала неприємного сюрпризу, коли посадила свою німецьку вівчарку на пасажирське сидіння автомобіля.

Власникам собак слід бути обережними під час перевезення своїх вихованців в автомобілі. Тому що, як переконалася на власному досвіді адвокат Ульріке Вернер, інакше все може коштувати дуже дорого. Адвокат із Клостернойбурга їхала до Тульна зі своїм собакою, який, як завжди, сидів на пасажирському сидінні. “Результатом став штраф у розмірі 600 євро та попередження за незакріплений вантаж”, – скаржиться Вернер.

Передісторія: Згідно із законом, собака при перевезенні в автомобілі вважається не пасажиром, а вантажем. Відповідно, чотирилапих друзів теж необхідно убезпечити. Тому що: «І люди, і тварини наражаються на ризик серйозних травм у разі раптового гальмування або маневру ухилення, якщо собака не закріплена належним чином», — пояснює технік ÖAMTC Стеффан Кербль.

Тому необхідний правильний захист, наприклад, за допомогою відповідної транспортувальної клітини. Але Вернер не може до цього звикнути: «Останнім часом я часто помічаю, що люди перевозять своїх собак у клітках у кузові пікапів, незалежно від погоди та на будь-якій швидкості», – критикує адвокат.

Для експерта ÖAMTC транспортувальні ящики, як і раніше, залишаються найкращим рішенням, а найкращим місцем для них є багажник або простір для ніг позаду. Також важливо правильно вибрати розмір: більше не обов’язково краще. У разі аварії тварина може бути викинута через бокс та травмована. Тому краще зробити його менше та дати собаці звикнути до нього. В ідеалі тварина може стояти та повертатися у боксі. Крім того, транспортувальні клітини завжди слід закріплювати натяжними ременями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України