Новини з Австрії

В Австрії жінка познайомилася у Facebook з чоловіком та втратила автомобіль та 72 тисяч євро

Вона шукала справжнє кохання, а втратила всі свої гроші. Жінка з австрійської землі Бургенланд закохалася в чоловіка, який тепер постав перед судом.

У понеділок огрядний лисуватий джентльмен зайняв місце в залі суду Айзенштадта. Його звинувачують у тому, що він вкрав загалом 116 117 євро у кількох потерпілих, видаючи себе в Інтернеті за палкого красеня-жителі півдня. Крім того, він та його спільниця (34 роки), як повідомляється, не сплатили оренду квартири та дороге проживання в готелі, а також товари на суму 30 000 євро за кредитною карткою.

45-річний чоловік, як встановило слідство, створив фальшивий профіль у Facebook гаданої моделі, на якому він видавав себе за холостяка Daniel Piozo. Згідно з обвинувальним висновком, він контактував з самотніми жінками і виявляв великий інтерес до романтичних відносин. Довірлива жінка з Бургенланду відгукнулася на запит незнайомця про дружбу і стала жертвою шахрая.

Поступово чоловік під хибними приводами виманив у потерпілої 65 000 євро. Жінка перевела німецькому спільнику ще 7 тисяч євро. Він прикинувся другом зі згаданим “Daniel Piozo” і йому терміново знадобилися гроші, оскільки він нібито не отримав комісію після продажу нерухомості. Жінка з Бургенланда, на яку ці двоє тиснули дзвінками, за кілька місяців втратила свій стан! Повідомляється також, що вона навіть передала чоловікові своє авто. Транспортний засіб було конфісковано поліцією.

Обвинувачений, який частково зізнався, вже був засуджений дев’ять разів. Щодо відповідача ведуться виконавчі провадження у Швейцарії та Німеччині. Його партнерка навіть заявила суду, що має зв’язки в банківському секторі і зв’язки з королівською родиною в Дубаї. Суддя тоді відповів: Ви думаєте, ми тут зовсім дурні?

45-річного чоловіка засудили на чотири роки позбавлення волі, 34-річну — на два роки позбавлення волі.

Поліція неодноразово застерігає від різноманітних шахрайств в Інтернеті.

• Не розкривайте жодних деталей щодо свого фінансового стану по телефону!
• Не дозволяйте тиснути на себе! Відразу припиняйте розмову!
• Загальне правило: не пускайте до квартири незнайомих людей!
• Вимагайте посвідчення особи у невідомих поліцейських!
• Якщо вас особисто відвідали невідомі поліцейські, за найменших сумнівів зателефонуйте до поліцейської дільниці, звідки гаданий поліцейський! Знайдіть номер телефону відділення самостійно та не набирайте номер телефону, вказаний невідомим поліцейським! Під час цього з’ясування відвідувач повинен почекати перед зачиненими дверима!
• За найменшої підозри дзвоніть у поліцію за номером екстреної допомоги 133!
• Ніколи не давайте гроші, коштовності чи інше майно невідомим людям!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України