Автоновини

Британська фірма Callum Designs представила концепт електричного позашляховика Callum Skye

Британський електричний позашляховик Skye поєднує у собі зручність у використанні та задоволення від водіння

Британська фірма Callum Designs представила концепт електричного позашляховика Callum Skye з привабливим дизайном, який зможе пересуватися як міськими вулицями, так і бездоріжжям.

В даний час електромобіль Skye знаходиться на стадії розробки, це перший автомобіль власної марки, створений британською фірмою Callum Designs. Компанія була заснована Яном Каллумом, який раніше розробляв автомобілі для таких автовиробників, як Aston Martin і Jaguar.

В основі повнопривідного Skye – просторове рамне шасі, позашляхова підвіска та закрита кабіна компонування 2+2. Його плавний зовнішній вигляд включає «яскраву акцентну петлю, що перетинається потужною горизонтальною структурою, оточену органічними формами спереду і ззаду». Приємним доповненням є те, що обидві двері оснащені склом як у верхній, так і в нижній частині.

Новый британский электрический внедорожник Skye сочетает в себе исключительное удобство в использовании и абсолютное удовольствие от вождения

Технічні характеристики ще не опубліковані, але плани передбачають, що Skye буде оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 42 кВтг, якого має вистачити на запас ходу 274 км на одній зарядці. Повідомляється, що додаткова батарея із надшвидкою зарядкою повинна заряджатися лише за 10 хвилин.

Електромобіль матиме довжину 4047 мм і ширину 1900 мм, а його вага має становити 1150 кг. Ця вага буде розподілено у співвідношенні 50:50 між передньою та задньою осями. І хоча про двигун або максимальну швидкість Skye нічого не відомо, він повинен бути в змозі розганятися від 0 до 97 км/год менш ніж за чотири секунди.

Новый британский электрический внедорожник Skye сочетает в себе исключительное удобство в использовании и абсолютное удовольствие от вождения

“Callum Skye має вражаючі пропорції та лаконічний зовнішній вигляд, зумовлений його можливостями”, – сказав Ян Каллум. “Електромобіль розроблений, щоб перевершити всі очікування: мінімальна маса, максимальні можливості – виняткова зручність у використанні та абсолютне задоволення від водіння”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України