Автоновини

Французька компанія Lazareth представила літаючий електричний мотоцикл із реактивними двигунами. Відео

Французька компанія Lazareth представила літаючий електричний мотоцикл із реактивними двигунами LMV 496 та продемонструвала його в дії.

LMV 496 чотириколісний електричний мотоцикл, кожне колесо одночасно є повітряним ротором. Як тільки байк переходить у режим польоту, його колеса розкладаються і байк злітає. Колеса обертаються доти, доки стануть горизонтальними і мотоцикл перетворюється на квадрокоптер.

LMV 496 транспортний засіб 2 в 1, який може літати та пересуватися дорогою, як будь-який мотоцикл. Людовік Лазарет, розробник мотоцикла, пояснює, що LMV 496 допущено до експлуатації на дорогах. Він представляє своє механічне дітище як «електричний мотоцикл, схвалений для їзди дорогами, який перетворюється на дрон».

електричний мотоцикл із реактивними двигунами LMV 496
електричний мотоцикл із реактивними двигунами LMV 496

Мотоцикл LMV 496, що літає, приводиться в рух по дорозі електродвигуном, здатним забезпечити запас ходу в 100 км. Він оснащений чотирма горизонтальними реактивними турбінами – по одній у кожному кутку, що забезпечують тягу 1300 кінських сил, що означає, що мотоцикл здатний літати протягом 10 хвилин. Турбіни харчуються гасом, а це означає, що електродвигун не використовується, коли мотоцикл знаходиться в повітрі.

Усі колеса також мають парашути, які швидко розкриваються у разі виникнення проблем під час польоту. Цим байком можна керувати за допомогою джойстика або керма під час польоту в повітрі. Максимальне підтримуване навантаження становить одну тонну.

електричний мотоцикл із реактивними двигунами LMV 496
електричний мотоцикл із реактивними двигунами LMV 496

Компанія стверджує, що вони збудували цей 140-кілограмовий байк таким чином, щоб на ньому міг їздити кожен. Його сидіння зроблені дуже зручними, а кермо дуже легким. У той же час на мотоциклі використано технологію підвіски TFX, що робить їзду комфортною. Його гальмівна система та технологія ходової частини запозичені у інших автомобілів Lazareth.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України