Новосибірські вчені витворили ліки з сильної отрути

Новосибірським вченим вдалося розробити ліки, до складу якого включено дуже сильна отрута. Інноваційний засіб буде призначене для операцій на серці. За заявою вчених, препарат покликаний допомогти впорається з купіруванням нападів аритмії під час операцій на серці.

 

В якості ключового компонента препарату вчені з Новосибірського інституту органічної хімії ім. Н.Н. Ворожцова (НИОХ) СО РАН взяли найбільш сильнодіючий в світі отруту – ботулотоксин. Наріман Салахутдінов, керівник групи вчених і доктор хімічних наук, розповів, що новітнє лікарський винахід допоможе збільшити вплив препарату в кілька разів, а також мінімізувати його зміст, що вводитися в організм, і зменшити стороннє дію у вигляді небажаної денервації інших м язів, коли відбувається вимикання нервового впливу.

Для того щоб задіяти силу препарату і знизити його токсичність, до складу були додані мукополісахариди. Кажучи простими словами, вченим вдалося створити ліки, що нагадує за своєю будовою полімер, який займає внутрішній шар вені або артерії. Перший доклінічний тест показавши, що препарат діє у тому місці тіла людини, куди він був вколот. У майбутньому вчені планують застосувати препарат при лікуванні нервового тику.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh