Техно

Вчені: Електронні сигарети з алкоголем викликають психомоторні порушення

Нове дослідження вчених з Єльського університету виявило, що деякі електронні сигарети, в складі яких є алкоголь, можуть вплинути на рухові функції людини.

 

 

Електронні сигарети налаштовані таким чином, що нікотин проникає в організм людини через рідини, що містять найчастіше алкоголь та інші хімічні речовини. В результаті дослідження вчених, ними було виявлено, що люди, що палять електронні цигарки з вмістом 23,5% алкоголю, не впоралися з тестами на психомоторні навички. Крім того, експерти наголошують, що присутність алкоголю в електронних сигаретах може посилити вплив нікотину та алкоголю, що призводить до звикання.

Група вчених на чолі з Мехметом Софуоглу протестували електронні цигарки з вмістом алкоголю, які малі або низький вміст алкоголю – 0,4%, або висока – 23,5%. Після цього добровольців поділили на дві групи. Група учасників, що палять спиртовмісні електронні сигарети з високим відсотком алкоголю, отримали погані результати на психомоторні навички. В окремих випадках у деяких учасників навіть спостерігалося наявність алкоголю в сечі. Подальші дослідження допоможуть оцінити безпеку таких сигарет і ризики для здоров’я при довгостроковому використанні.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.