Вчені: Електронні сигарети з алкоголем викликають психомоторні порушення

Нове дослідження вчених з Єльського університету виявило, що деякі електронні сигарети, в складі яких є алкоголь, можуть вплинути на рухові функції людини.

 

 

Електронні сигарети налаштовані таким чином, що нікотин проникає в організм людини через рідини, що містять найчастіше алкоголь та інші хімічні речовини. В результаті дослідження вчених, ними було виявлено, що люди, що палять електронні цигарки з вмістом 23,5% алкоголю, не впоралися з тестами на психомоторні навички. Крім того, експерти наголошують, що присутність алкоголю в електронних сигаретах може посилити вплив нікотину та алкоголю, що призводить до звикання.

Група вчених на чолі з Мехметом Софуоглу протестували електронні цигарки з вмістом алкоголю, які малі або низький вміст алкоголю – 0,4%, або висока – 23,5%. Після цього добровольців поділили на дві групи. Група учасників, що палять спиртовмісні електронні сигарети з високим відсотком алкоголю, отримали погані результати на психомоторні навички. В окремих випадках у деяких учасників навіть спостерігалося наявність алкоголю в сечі. Подальші дослідження допоможуть оцінити безпеку таких сигарет і ризики для здоров’я при довгостроковому використанні.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh