Авторські статтіТехно

У мережу потрапили характеристики і ціна смартфона OnePlus 6

Сталося це через помилки одного з китайських інтернет-магазинів, який нібито виставив на продажу нового «вбивцю флагманів». Помилка була помічена і оперативно виправлена, однак користувачі встигли зробити скріншоти і поширити їх по інтернету.

Після того, як китайський бренд-виробник анонсував випуск нового «вбивці флагманів» OnePlus 6, багато фанатів, журналісти та інсайдери неодноразово зливали в інтернет дані про майбутній флагман компанії. Була інформація про зовнішнє дизайнерському рішенні, та про технологічні родзинки. Однак все це до недавнього часу було лише припущенням.

У підсумку, кілька днів тому, один з китайських інтернет-магазинів випадково «виставив на продаж» новий OnePlus 6. Таким чином торговий майданчик показав ціну новинки, її точну дату виходу і характеристики.

З’ясувалося, що OnePlus 6 працюватиме на процесорі Qualcomm Snapdragon 835. Смартфон стане безрамковим. Тобто навколо його 5.5-дюймового дисплея будуть настільки тонкі рамки, що їх буде навіть і не помітно. Вони потрібні для того, щоб захистити пристрій від випадкових дотиків і натискань користувача. Саме тому в iPhone X є рамки.

І найголовніше – це дані про ціну. Як стало відомо, OnePlus 6 коштуватиме 890 євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України