Український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

Фото: Ивченко-Прогресс

За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП “Івченко-Прогрес” планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а також для подальшого розвитку лінійки пасажирських літаків Ан-148 і Ан-158.

Про це розповів директор держпідприємства “Івченко-Прогрес” Ігор Кравченко, передають Крила.

“Над двигуном працюємо вже давно, і літак Ан-178 вже з дослідними двигунами літає. Нам потрібно завершити роботи по цьому двигуну і виконати його сертифікацію”, – сказав директор ДП “Івченко-Прогрес”.

За його словами, в рамках програми розвитку авіапромисловості до 2030 може бути розроблений новий двигун, який, можливо, буде готовий до початку експлуатації через 6-8 років – це абсолютно новий двигун АІ-28, який прийде на заміну двигуна 148-ФМ.

Ігор Кравченко високо оцінив Проєкт державної науково-технічної програми розвитку авіапромисловості до 2030 року, який, на його думку, збалансований, реалістичний і націлений на збереження лідерських позицій авіаційного двигунобудування України у світі.

“З урахуванням економічного стану нашої держави, програма мінімізована за витратами, але націлена на розвиток високих технологій та авіаційної промисловості”, – сказав Кравченко.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh