Економіка

Український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

Фото: Ивченко-Прогресс

За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП “Івченко-Прогрес” планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а також для подальшого розвитку лінійки пасажирських літаків Ан-148 і Ан-158.

Про це розповів директор держпідприємства “Івченко-Прогрес” Ігор Кравченко, передають Крила.

“Над двигуном працюємо вже давно, і літак Ан-178 вже з дослідними двигунами літає. Нам потрібно завершити роботи по цьому двигуну і виконати його сертифікацію”, – сказав директор ДП “Івченко-Прогрес”.

Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

За його словами, в рамках програми розвитку авіапромисловості до 2030 може бути розроблений новий двигун, який, можливо, буде готовий до початку експлуатації через 6-8 років – це абсолютно новий двигун АІ-28, який прийде на заміну двигуна 148-ФМ.

Ігор Кравченко високо оцінив Проєкт державної науково-технічної програми розвитку авіапромисловості до 2030 року, який, на його думку, збалансований, реалістичний і націлений на збереження лідерських позицій авіаційного двигунобудування України у світі.

“З урахуванням економічного стану нашої держави, програма мінімізована за витратами, але націлена на розвиток високих технологій та авіаційної промисловості”, – сказав Кравченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України