Економіка

Українська компанія “Інтерпайп” виготовлятиме колісні пари вагонів для США та ЄС

Українська промислова компанія “Інтерпайп” має намір відповідно до раніше намічених планів ввести в експлуатацію новий додатковий цех з виробництва колісних пар у другій половині поточного року.

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна повідомив директор з економіки та фінансів “Інтерпайпу” Денис Морозов, передає ЦТС.

“Запуск додаткового цеху з випуску колісних пар запланований у другому півріччі поточного року. Зараз на майданчику проводиться монтаж обладнання, тобто, можна сказати, що реалізація проєкту знаходиться “в розпалі”, – заявив Морозов.

За його словами, всі проєкти компанія фінансує за рахунок власних коштів.

Зазначимо, що у вересні стало відомо про те, що компанія “Інтерпайп” почала будівництво додаткового цеху з виробництва колісних пар. Основними ринками збуту продукції, яка там випускатиметься, стануть країни ЄС і США.

“Якщо в Україні або в Росії колісну пару збирають на місці, то в Європі та Америці купують не колеса, а колісні пари. Ми хочемо збільшити виробництво цього продукту”, – пояснював під час анонсу проєкту Денис Морозов.

Крім того, “Інтерпайп” інвестував 15 мільйонів доларів в нову фінішну лінію, яка дозволить компанії наростити виробництво залізничних коліс для пасажирського сегмента.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України