Українська компанія “Інтерпайп” виготовлятиме колісні пари вагонів для США та ЄС

Українська промислова компанія “Інтерпайп” має намір відповідно до раніше намічених планів ввести в експлуатацію новий додатковий цех з виробництва колісних пар у другій половині поточного року.

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна повідомив директор з економіки та фінансів “Інтерпайпу” Денис Морозов, передає ЦТС.

“Запуск додаткового цеху з випуску колісних пар запланований у другому півріччі поточного року. Зараз на майданчику проводиться монтаж обладнання, тобто, можна сказати, що реалізація проєкту знаходиться “в розпалі”, – заявив Морозов.

За його словами, всі проєкти компанія фінансує за рахунок власних коштів.

Зазначимо, що у вересні стало відомо про те, що компанія “Інтерпайп” почала будівництво додаткового цеху з виробництва колісних пар. Основними ринками збуту продукції, яка там випускатиметься, стануть країни ЄС і США.

“Якщо в Україні або в Росії колісну пару збирають на місці, то в Європі та Америці купують не колеса, а колісні пари. Ми хочемо збільшити виробництво цього продукту”, – пояснював під час анонсу проєкту Денис Морозов.

Крім того, “Інтерпайп” інвестував 15 мільйонів доларів в нову фінішну лінію, яка дозволить компанії наростити виробництво залізничних коліс для пасажирського сегмента.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh