Глава МЗС Австрії закликала Європу поміняти відношення до Росії

У своїй статті «Європа повинна сприймати Росію як партнера», опублікованій у німецькому виданні Welt, міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль закликала Європу змінити своє ставлення до Росії і почати її розглядати як партнера.

На думку пані Кнайсль, потрібно від слів переходити до справи, вказавши, що від «ідей» необхідно переходити до конкретних кроків і налагодження відносин з Росією. Глава зовнішньополітичного відомства Австрії в якості прикладу навела слова президента Франції Еммануеля Макрона, який на недавньому своєму виступі заявивши, що обговорення питань європейської оборони і безпеки має відбуватися за безпосередньої участі Москви.

Австрійський політик зазначила, що спроби налагодження відносин з Росією робилися не один раз, починаючи з 2000-х років, але всі вони захмарювалися зовнішніми факторами, наприклад, незалежність Косово, агресія Грузії проти Південної Осетії, возз’єднання Криму з Росією.

На думку Кнайсль, Європі необхідно зробити переоцінку своїх зовнішньополітичних інтересів і встати на шлях довіра у відносинах з Російською Федерацією. Першим кроком у цьому напрямку міністр пропонує зробити Росію партнером Європи при розв’язанні військових конфліктів в Сирії та Ємені.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh