Авторські статтіНовини з Австрії

Глава МЗС Австрії закликала Європу поміняти відношення до Росії

У своїй статті «Європа повинна сприймати Росію як партнера», опублікованій у німецькому виданні Welt, міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль закликала Європу змінити своє ставлення до Росії і почати її розглядати як партнера.

На думку пані Кнайсль, потрібно від слів переходити до справи, вказавши, що від «ідей» необхідно переходити до конкретних кроків і налагодження відносин з Росією. Глава зовнішньополітичного відомства Австрії в якості прикладу навела слова президента Франції Еммануеля Макрона, який на недавньому своєму виступі заявивши, що обговорення питань європейської оборони і безпеки має відбуватися за безпосередньої участі Москви.

Австрійський політик зазначила, що спроби налагодження відносин з Росією робилися не один раз, починаючи з 2000-х років, але всі вони захмарювалися зовнішніми факторами, наприклад, незалежність Косово, агресія Грузії проти Південної Осетії, возз’єднання Криму з Росією.

На думку Кнайсль, Європі необхідно зробити переоцінку своїх зовнішньополітичних інтересів і встати на шлях довіра у відносинах з Російською Федерацією. Першим кроком у цьому напрямку міністр пропонує зробити Росію партнером Європи при розв’язанні військових конфліктів в Сирії та Ємені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України