Авторські статтіФотогалерея

Фото 10 запаморочливих пішохідних мостів по всьому світу

Новенький підвісний міст імені Чарльза Куонена відкрився в Швейцарії. Довжиною в 494 м, підвішений на висоті до 85 м, він став найдовшим підвісним пішохідним мостом у світі. З нього туристам відкривається вид на Маттерхорн, Вайсхорн і Бернські Альпи.

Міст, який замінив старий, постраждалий від обвалень скелі, був названий на честь головного спонсора – психолога і співвласника швейцарського винного заводу.

Міст підвішений над долиною між селами Церматт і Грэхен. Він значно скорочує годину шляху між ними. Міст підвішений дуже високо, що захищає його від обвалень скель в майбутньому. Однак тім мандрівникам, які страждають акрофобія, краще заздалегідь підготуватися до цього досвіду.

Чи Не правда, міст Чарльза Куонена воістину легендарний? У зв’язку з цим ми вирішили згадати ще про 10 мостах, які неодмінно вразять вашу уяву:

1. Скляний міст Великого каньйону Чжанцзяцзе

Він протягнутий між двома пагорбами на висоті 300 м. А ще у нього скляна підлогу!

2. Міст Даньцзян

Це одна з останніх робіт архітектора Захи Хадід, яка знаходиться в процесі будівництва. Коли воно завершиться, міст стані найдовшим вантових мостом з однією вежею.

3. Міст “Щасливий вузол”

Теж знаходиться на стадії будівництва.

4. Міст в Сельвесборзі

Він вважається найдовшим пішохідним мостом в Європі. Його довжина становить 755 м.

5. Хелікс Бридж

Це перший у світі міст у формі подвійної спіралі молекули ДНК. Сімволізує життя, оновлення і зростання. Знаходиться в Сінгапурі.

6. Залізничний вокзал у Кезі

Відкриття планується на 2018 рік.

7. Міст в лагуні Гарсон

Цей міст в Уругваї можна оцінити тільки з висоти.

8. Sarajevo Bridge в Барселоні

Міст покритий рослинами, а також планується використовувати фотолюмінесцентні камені для освітлення проїзної частини і бетон, який поглинає шкідливі речовини і переробляє їх. Ці технології переносять турботу про навколишнє середовище на новий рівень!

9. Круглий міст в Копенгагені

Круглі платформи і щогли по центру створюють враження вітрильників у бухті. Все це навіває спогади про морський історії міста.

10. Міст в Найн Елмс, Лондон

Це міст знаходиться в процесі розробки, він буде побудований в одному з районів на півдні Лондона. Незважаючи на те, що міст стані зоною для пішоходів, деякі проти будівництва, адже є побоювання, що будівництво торкнеться сади Пімліко – одну з небагатьох зелених зон району.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України