Фото 10 запаморочливих пішохідних мостів по всьому світу

Новенький підвісний міст імені Чарльза Куонена відкрився в Швейцарії. Довжиною в 494 м, підвішений на висоті до 85 м, він став найдовшим підвісним пішохідним мостом у світі. З нього туристам відкривається вид на Маттерхорн, Вайсхорн і Бернські Альпи.

Міст, який замінив старий, постраждалий від обвалень скелі, був названий на честь головного спонсора – психолога і співвласника швейцарського винного заводу.

Міст підвішений над долиною між селами Церматт і Грэхен. Він значно скорочує годину шляху між ними. Міст підвішений дуже високо, що захищає його від обвалень скель в майбутньому. Однак тім мандрівникам, які страждають акрофобія, краще заздалегідь підготуватися до цього досвіду.

Чи Не правда, міст Чарльза Куонена воістину легендарний? У зв’язку з цим ми вирішили згадати ще про 10 мостах, які неодмінно вразять вашу уяву:

1. Скляний міст Великого каньйону Чжанцзяцзе

Він протягнутий між двома пагорбами на висоті 300 м. А ще у нього скляна підлогу!

2. Міст Даньцзян

Це одна з останніх робіт архітектора Захи Хадід, яка знаходиться в процесі будівництва. Коли воно завершиться, міст стані найдовшим вантових мостом з однією вежею.

3. Міст “Щасливий вузол”

Теж знаходиться на стадії будівництва.

4. Міст в Сельвесборзі

Він вважається найдовшим пішохідним мостом в Європі. Його довжина становить 755 м.

5. Хелікс Бридж

Це перший у світі міст у формі подвійної спіралі молекули ДНК. Сімволізує життя, оновлення і зростання. Знаходиться в Сінгапурі.

6. Залізничний вокзал у Кезі

Відкриття планується на 2018 рік.

7. Міст в лагуні Гарсон

Цей міст в Уругваї можна оцінити тільки з висоти.

8. Sarajevo Bridge в Барселоні

Міст покритий рослинами, а також планується використовувати фотолюмінесцентні камені для освітлення проїзної частини і бетон, який поглинає шкідливі речовини і переробляє їх. Ці технології переносять турботу про навколишнє середовище на новий рівень!

9. Круглий міст в Копенгагені

Круглі платформи і щогли по центру створюють враження вітрильників у бухті. Все це навіває спогади про морський історії міста.

10. Міст в Найн Елмс, Лондон

Це міст знаходиться в процесі розробки, він буде побудований в одному з районів на півдні Лондона. Незважаючи на те, що міст стані зоною для пішоходів, деякі проти будівництва, адже є побоювання, що будівництво торкнеться сади Пімліко – одну з небагатьох зелених зон району.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh