Авторські статті

МЗС запрошує до акції #СелфізПрапором

Найбільш креативні та захоплюючі світлини будуть опубліковані на всіх сторінках соцмереж МЗС, а фото-переможець стане обкладинкою акаунтів МЗС.

Міністерство Закордонних Справ запускає новий проект «#SelfieWithFlag».

Минулого року, ми запрошували вас сфотографуватися з прапором України за кордоном. Цього року ми пропонуємо вам наступне: ми впевнені, що у кожного українця є свій улюблений затишний куточок і в Україні. Тому, друзі, беремо державний прапор і вирушаємо підкорювати прекрасні куточки та міста нашої Батьківщини.

Умови пам’ятаємо?

Вони досить прості! Робимо фото з прапором у своєму улюбленому місці в межах України, публікуємо їх на своїх акаунтах Facebook, Twitter та Instagram, додаючи хештег #SelfieWithFlag або #СелфізПрапором і розповідаємо всьому світові про унікальність цього місця. Давайте розповідати про Україну разом! #UkraineIsBeautiful

В День Державного Прапора 23 серпня, найбільш креативні та захоплюючі світлини будуть опубліковані на всіх сторінках соцмереж МЗС, а фото-переможець стане обкладинкою акаунтів МЗС у соціальних мережах до кінця літа.

Чекаємо на ваші ідеї та захопливі фотоісторії! Нам також цікаво, як ви проводите українське літо в Україні! #VisitUkraine

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України