В Україні появиться новий “Ревізор”

Разом з командою відтепер буде оцінювати якість українського сервісу відомий ресторатор.

“Новий канал” здивував усіх назвавши нового “Ревізора”

Про це Голосу українською стало відомо з повідомлення на сайті Нового каналу, передає Агримпаса.

Кілька місяців «Ревізор» шукав людину, яка буде проводити перевірки ресторанів і готелів нашої країни. Після тривалих і ретельних кастингів команда проекту і творчий рада Нового каналу зупинили вибір на відомому ресторатору Миколу Тищенку.

«Насамперед, ми шукали професіонала. Всі ці роки нам часто пред’явлення являли претензії, що програму ведуть журналісти, а не професіонали з готельно-ресторанного бізнесу. Тому, незважаючи на ті, що ми завжди серйозно готували провідних, все одне звучали give про їх некомпетентність. Так що ми дуже хотіли знайті експерта в цій справі. Микола Тищенко цьому критерію відповідає», — говорить директор Творчого об’єднання №1, яке знімає «Ревізор» Вікторія Бурдукова.

Також у Миколи Тищенка вже є досвід роботи в ефірі і він справжня зірка. І, що важливо, у нього є бажання працювати в проекті, незважаючи на всі труднощі, які на нього чекають.

“Новий канал” здивував усіх назвавши нового “Ревізора”

«Новий канал» удивил всех назвав нового «Ревизора»

Микола, як і інші претенденти, пройшов три етапи кастингів: співбесіда, ревізія у змодельованій ситуації і безпосередньо реальна перевірка закладів.

«Мене постійно перевіряли на міцність. Селили в готель без гарячої води та опалення, змушували ночувати в спальному мішку, який мені малій, розповідали про різні труднощі роботи в «Ревізорі». Потім не годували два дні, посилаючись на умови контракту. Жартую, звісно. Насправді, всі ці складності, навпаки, тільки переконували мене в тому, що я хочу працювати з «Ревізором», адже чим більше труднощів, тим цікавіше процес», — згадує Микола Тищенко.

Восени 2017 року глядачі Нового каналу зможуть побачити оновлений проект. Називатися в сьомому сезоні він буде «Ревізор із Тищенко». Крім назви, поміняються і критерії оцінювання закладів: в ресторанах це зал, кухня, ціни, обслуговування і дегустація. У готелях – ціни, номер, обслуговування, кухня та ночівля.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh