Авторські статті

В Україні появиться новий “Ревізор”

«Новий канал» удивил всех назвав нового «Ревизора»

Разом з командою відтепер буде оцінювати якість українського сервісу відомий ресторатор.

“Новий канал” здивував усіх назвавши нового “Ревізора”

Про це Голосу українською стало відомо з повідомлення на сайті Нового каналу, передає Агримпаса.

Кілька місяців «Ревізор» шукав людину, яка буде проводити перевірки ресторанів і готелів нашої країни. Після тривалих і ретельних кастингів команда проекту і творчий рада Нового каналу зупинили вибір на відомому ресторатору Миколу Тищенку.

«Насамперед, ми шукали професіонала. Всі ці роки нам часто пред’явлення являли претензії, що програму ведуть журналісти, а не професіонали з готельно-ресторанного бізнесу. Тому, незважаючи на ті, що ми завжди серйозно готували провідних, все одне звучали give про їх некомпетентність. Так що ми дуже хотіли знайті експерта в цій справі. Микола Тищенко цьому критерію відповідає», — говорить директор Творчого об’єднання №1, яке знімає «Ревізор» Вікторія Бурдукова.

Також у Миколи Тищенка вже є досвід роботи в ефірі і він справжня зірка. І, що важливо, у нього є бажання працювати в проекті, незважаючи на всі труднощі, які на нього чекають.

“Новий канал” здивував усіх назвавши нового “Ревізора”

«Новий канал» удивил всех назвав нового «Ревизора»

Микола, як і інші претенденти, пройшов три етапи кастингів: співбесіда, ревізія у змодельованій ситуації і безпосередньо реальна перевірка закладів.

«Мене постійно перевіряли на міцність. Селили в готель без гарячої води та опалення, змушували ночувати в спальному мішку, який мені малій, розповідали про різні труднощі роботи в «Ревізорі». Потім не годували два дні, посилаючись на умови контракту. Жартую, звісно. Насправді, всі ці складності, навпаки, тільки переконували мене в тому, що я хочу працювати з «Ревізором», адже чим більше труднощів, тим цікавіше процес», — згадує Микола Тищенко.

Восени 2017 року глядачі Нового каналу зможуть побачити оновлений проект. Називатися в сьомому сезоні він буде «Ревізор із Тищенко». Крім назви, поміняються і критерії оцінювання закладів: в ресторанах це зал, кухня, ціни, обслуговування і дегустація. У готелях – ціни, номер, обслуговування, кухня та ночівля.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.