Авторські статтіТехно

Новий додаток від Huawei допоможе глухим дітям навчитися читати

В світі близько 32 млн глухих дітей. На жаль, в залежності від країни велика частина з них не має доступу до відповідної педагогіці для навчання читання. Ось чому Huawei розробила новий додаток, що полегшує читання глухих і слабочуючих дітей.

Нові дослідження Huawei показали, що батьки глухих дітей витрачають більше часу кожен день, читаючи казки своїм дітям, ніж батьки дітей чують, витрачаючи в середньому 39 хвилин замість 22 хвилин. Статистика показує також затримку більшості глухих дітей при навчанні читанню, оскільки вони опановують їм тільки в середньому у віці дев’ять п’яти років.

Грунтуючись на цьому спостереженні, Huawei запустила додаток StorySign в партнерстві зі спеціалізованими організаціями у цій галузі. Це додаток безкоштовно Play Store і покликане відкрити світ книг для глухих дітей.

Додаток може миттєво перевести дитячі книги на мову жестів, використовуючи силу штучного інтелекту. Для того, щоб викликати інтерес самих маленьких, у програми є аватар по імені Star («Зірка»), який веде дітей через історію мовою жестів і в реальному часі.

Ініціатива дійсно заслуговує похвали. Марк Уїтлі, виконавчий директор Європейського союзу глухих, навіть привітав його: «Ми переконані, що це матиме значний вплив на глухих, допомагаючи глухим дітям досягти такого рівня читання, як і дітям здоровим слухом. що запуск StorySign буде сприяти більш широкому обговоренню питання про справедливість у всіх аспектах життя глухих людей в Європі».

Доступні 10 мов жестів (англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, голландська, португальська, ірландський, бельгійський фламандський, швейцарська німецька), додаток сумісно зі всіма Android-смартфонами. Однак, Huawei зазначає, що воно оптимізовано для смартфонів бренду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України