Новий додаток від Huawei допоможе глухим дітям навчитися читати

В світі близько 32 млн глухих дітей. На жаль, в залежності від країни велика частина з них не має доступу до відповідної педагогіці для навчання читання. Ось чому Huawei розробила новий додаток, що полегшує читання глухих і слабочуючих дітей.

Нові дослідження Huawei показали, що батьки глухих дітей витрачають більше часу кожен день, читаючи казки своїм дітям, ніж батьки дітей чують, витрачаючи в середньому 39 хвилин замість 22 хвилин. Статистика показує також затримку більшості глухих дітей при навчанні читанню, оскільки вони опановують їм тільки в середньому у віці дев’ять п’яти років.

Грунтуючись на цьому спостереженні, Huawei запустила додаток StorySign в партнерстві зі спеціалізованими організаціями у цій галузі. Це додаток безкоштовно Play Store і покликане відкрити світ книг для глухих дітей.

Додаток може миттєво перевести дитячі книги на мову жестів, використовуючи силу штучного інтелекту. Для того, щоб викликати інтерес самих маленьких, у програми є аватар по імені Star («Зірка»), який веде дітей через історію мовою жестів і в реальному часі.

Ініціатива дійсно заслуговує похвали. Марк Уїтлі, виконавчий директор Європейського союзу глухих, навіть привітав його: «Ми переконані, що це матиме значний вплив на глухих, допомагаючи глухим дітям досягти такого рівня читання, як і дітям здоровим слухом. що запуск StorySign буде сприяти більш широкому обговоренню питання про справедливість у всіх аспектах життя глухих людей в Європі».

Доступні 10 мов жестів (англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, голландська, португальська, ірландський, бельгійський фламандський, швейцарська німецька), додаток сумісно зі всіма Android-смартфонами. Однак, Huawei зазначає, що воно оптимізовано для смартфонів бренду.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh