Папа затвердив нові декрети в справах визнання святих

Дорога до святості відкрита в кожному стані та в кожному віці. Про це свідчать декрети Конгрегації в справах проголошення святих про визнання геройського виміру чеснот, які Папа Франциск затвердив для оприлюднення у четвер, 5 липня 2018 р., під час аудієнції, наданої Префектові цього відомства кардиналові Анджело Амато. Всі чотири кандидати на прославу – миряни, між якими семінарист, політик та двоє підлітків.

Першим у списку є 23-річний італійський семінарист П’єтро Ді Вітале, який народився наприкінці 1916 року на Сицілії, де відійшов до вічності на початку 1940 року, мужньо переносячи хворобу шлунку.

Свідком того, що геройський вимір чеснот доступний також політикові, професорові та правозахисникові є італійський суспільний діяч Джорджіо Ла Піра, який народився 1904 року та упокоївся в Бозі 1977.

Чотирнадцятирічна іспанська дівчинка Алексія Ґонсалес-Баррос (1971-1985), що померла від саркоми Юінґа, та п’ятнадцятирічний італійський юнак Карло Акутіс (1991-2006), життя якого перервала лейкемія, своїм прикладом показали, що завдяки Божій благодаті, страждання можна прийняти, переносячи його зі спокоєм, щирою радістю та постійно думаючи про інших.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh