Австрійський канцлер відмовляється укладати угоду з Німеччиною про організацію транзитних таборів на спільному кордоні для біженців

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц 3 червня, заявив, що республіка не буде укладати угоду з Німеччиною про організацію транзитних таборів на спільному кордоні, метою якого є швидке видворення незаконних мігрантів.

За словами Курца, така угода йде на шкоду національним інтересам Австрії, незважаючи на здавалось блага його мета — скорочення потоків біженців. Найближчим часом, за існуючою домовленістю з Ангелою Меркель, глава Міністерства внутрішніх справ ФРН прибуде в Австрію для проведення переговорів і роз’яснення позиції Німеччини про наміри в сфері боротьби з незаконними мігрантами. Австрійський канцлер також дав зрозуміти, що Австрія має можливість вживати національні заходь в цій сфері і без угод з ФРН.
Федеральний канцлер і міністр МВС Австрії Герберт Кікль вказав на недопустимість підписання угоди, що суперечиь національним інтересам республіки.

За словами Кікля, Австрія більше не має наміру миритися з зайвим гостинністю по відношенню до мігрантів, яка в Європі пов’язана з певними іменами, очевидно, маючи на увазі фрау Меркель.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh