Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійський канцлер відмовляється укладати угоду з Німеччиною про організацію транзитних таборів на спільному кордоні для біженців

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц 3 червня, заявив, що республіка не буде укладати угоду з Німеччиною про організацію транзитних таборів на спільному кордоні, метою якого є швидке видворення незаконних мігрантів.

За словами Курца, така угода йде на шкоду національним інтересам Австрії, незважаючи на здавалось блага його мета — скорочення потоків біженців. Найближчим часом, за існуючою домовленістю з Ангелою Меркель, глава Міністерства внутрішніх справ ФРН прибуде в Австрію для проведення переговорів і роз’яснення позиції Німеччини про наміри в сфері боротьби з незаконними мігрантами. Австрійський канцлер також дав зрозуміти, що Австрія має можливість вживати національні заходь в цій сфері і без угод з ФРН.
Федеральний канцлер і міністр МВС Австрії Герберт Кікль вказав на недопустимість підписання угоди, що суперечиь національним інтересам республіки.

За словами Кікля, Австрія більше не має наміру миритися з зайвим гостинністю по відношенню до мігрантів, яка в Європі пов’язана з певними іменами, очевидно, маючи на увазі фрау Меркель.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.