Авторські статтіТехно

Нове покоління відеокарт AMD приємно здивує ціною

З’єднання явилася перша інформація про вартість відеокарт нового покоління AMD Radeon RX 460 470 і RX. Найдешевша, за непідтвердженими даними, обійдеться в 100 доларів. А на найдорожчою буде цінник в 320 доларів.

Офіційно в США і Японії нові графічні прискорювачі надійдуть у продаж 29 червня. Точніше, в цей день стартує роздрібний продаж AMD Radeon RX 480 (за ціною 199 доларів). А моделі Radeon RX 470 і RX 460 з’єднання з’являтися на прилавках магазинів дещо пізніше –  повідомляє сайт Новость мира.

Компанія AMD провела агресивну цінову політику щодо Radeon RX 480. Аналоги від NVIDIA коштують значно дорожче двохсот доларів. Не зійде з уторованого шляху AMD і після випуску AMD Radeon RX 460 470 і RX, які просто зобов’язані взяти штурмом бюджетний сектор ринку відеокарт. На даний момент дуже велика конкуренція на ринку відеокарт. Виробники постіцйно оновлюють свої моделі та стараються випускати новинки першими. Хоча не одноразово трапляються випадки, коли виробники через дилерські мережі за допомогою демпінгових цін не лишають вибору користувачеві при купівлі новинки. А після таких рекламних ходів піднімають ціни на наступні моделі.

Отже, відеокарта Radeon RX 470 з процесором Polaris 1206 МГц, укомплектована 4 ГБ GDDR5 256-біт 7000 МГц, оцінена в 150 доларів. Radeon RX 470 8ГБ – 180 доларів. А Radeon RX 460, за чутками, обійдеться покупцям в 100 доларів.

Нарешті, версії старшої моделі – AMD Radeon RX 480 4ГБ і RX 480 8ГБ – будуть коштувати 200 і 230 доларів відповідно.

Судячи по цим цифрам, NVIDIA буде змушена знову переглянути свою цінову політику. Адже під натиском конкурента вартість відеокарт лінійки GTX 900 вже була змінена.

На закінчення – цікаве спостереження. Маркетингові відділення AMD 24 червня вже приступили до активного поширення в мережі рекламного відеоролика. На абстрактних, по ідеї, кадри, символізують революцію і повстання, видніється дошка оголошень Донецька (24-я секунда). Навіть телефони можна при бажанні ідентифікувати. Але навряд в цьому є якийсь натяк – скоріше за все, просто був використаний ліпший під руку відеоматеріал.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.