Авторські статтіТехно

Вперше в інтернеті виявили троянський вірус, який заражає комп’ютери з 1С

Фахівці компанії «Доктор Веб» оголосили про те, що виявивили в інтернеті троянський вірус, який заражає комп’ютери з бухгалтерською програмою 1С. Його головна особливість полягає в тому, що при його кодуванні використовувалися символи у вигляді літер російського алфавіту.

Шкідливий пристрій поширюється за допомогою електронної пошти користувачів. Використовуючи для написання команд кирилицю, він надсилає повідомлення з інформацією «У нас змінився номер банку».

Як тільки користувач натисне якусь кнопку пристрій «почне діяти»: він буде розсилати такі листи іншим користувачам. Після цього троянець зашифрує всі дані, що містяться на дисках ПК, а потім почне просити викуп за розшифровку даних, які заразивши.

Співробітники «Доктор Веб» просять не відкривати такі файли, якщо вони прийдуть на електронку. Компанія поки ще не розробила відповідну антивірусну програму, щоб відкрити файли, зашифровані троянцем.
До речі, даний вид шкідливої програми, що вражає і смартфони, які працюють на базі Android. Таких загроз гаджетів помітили близько 850 штук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.