Католицькі єпископи Центральної та Східної Європи обговорять мігрантську кризу та кризу сім’ї

8-9 вересня цього року в Братіславі (Словаччина) відбудеться зустріч представників Конференцій католицьких єпископів країн Центральної і Східної Європи. На порядку денному цієї зустрічі будуть два питання: мігрантська криза на старому континенті та криза сім’ї, інформує хорватський католицький портал «Bitno.net».

На цій зустрічі серед інших католицьких єрархів будуть присутніми і два кардинали – голова Ради європейських єпископських конференцій кардинал Петер Ерде та Празький Архиєпископ і митрополит Домінік Дука.

Виконавчий секретар Конференції католицьких єпископів Словаччини о. Антон Зьолковскі висловив задоволення великою кількістю учасників, які уже задекларували свою присутність на зустрічі. На думка о. Зьолковського це свідчить про великий інтерес Церкви в посткомуністичних країнах до поставлених питань. Як зазначив о. Зьолковський єдиним виходом з демографічної кризи, у якій опинився старий континент, є повернення Європи до свого християнського коріння й переосмислення у цьому світлі демографічної політики європейськими країнами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh