Авторські статтіДуховне

Католицькі єпископи Центральної та Східної Європи обговорять мігрантську кризу та кризу сім’ї

8-9 вересня цього року в Братіславі (Словаччина) відбудеться зустріч представників Конференцій католицьких єпископів країн Центральної і Східної Європи. На порядку денному цієї зустрічі будуть два питання: мігрантська криза на старому континенті та криза сім’ї, інформує хорватський католицький портал «Bitno.net».

На цій зустрічі серед інших католицьких єрархів будуть присутніми і два кардинали – голова Ради європейських єпископських конференцій кардинал Петер Ерде та Празький Архиєпископ і митрополит Домінік Дука.

Виконавчий секретар Конференції католицьких єпископів Словаччини о. Антон Зьолковскі висловив задоволення великою кількістю учасників, які уже задекларували свою присутність на зустрічі. На думка о. Зьолковського це свідчить про великий інтерес Церкви в посткомуністичних країнах до поставлених питань. Як зазначив о. Зьолковський єдиним виходом з демографічної кризи, у якій опинився старий континент, є повернення Європи до свого християнського коріння й переосмислення у цьому світлі демографічної політики європейськими країнами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.