Економіка

Нова пошта приєдналася до загальнонаціональної кампанії «Сміливість»

Компанія Нова пошта підтримує країну в її боротьбі з агресором. Ми вважаємо важливим всьому світу розповідати про сміливість та відважність українців. Тому вирішили приєднатися до загальнонаціональної інформаційної кампанії «Сміливість», яку ініціювало Міністерство цифрової трансформації.

«Українці вже майже два місяці героїчно боронять свою державу від російської агресії, демонструючи всьому світу свою сміливість. І співробітники Нової пошти – серед них. Вони кожного дня мають сміливість виходити на роботу у відділення та термінали, щоб сортувати та видавати людям посилки з найнеобхіднішими речами. Кожного дня наші водії возять по всій Україні гуманітарну допомогу, часто ризикуючи своїм життям. Новопоштовці також боронять свою країну зі зброєю в руках у лавах ЗСУ та в територіальних оборонах своїх міст. Ми надихаємося сміливістю одне одного та надихаємо нею весь світ. Тому ми підтримуємо інформаційну кампанію, щоб уславити та підтримати сміливість української нації», – говорить Вячеслав Климов, співвласник Нової пошти.

В рамках кампанії Нова пошта змінить назву компанії в своєму логотипі на «Сміливість» в своїх соцмережах та інших каналах взаємодії – в мобільному додатку, в упаковці тощо. Крім того, ми запустимо слогани з цим словом, які будемо поширювати у наших корпоративних та маркетингових комунікаціях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.