Війна РФ проти України

Історія Героя: начмедслужби 81-ої бригади ДШВ ЗСУ – 100 операцій та чимало врятованих життів

На його рахунку близько сотні оперативних втручань та чимало врятованих людських життів

Це фото, де військовий медик рятує життя пораненої дитини після ракетного удару по залізничному вокзалу міста Краматорськ російськими вбивцями, облетіла чи не усі ЗМІ та соцмережі.

Проте, мало кому відомо, що на знімку – начальник медичної служби 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України, кавалер ордену “За мужність” ІІІ ст. майор медичної служби Степан С.

Під його керівництвом військові медики бригади надавали медичну допомогу пораненим та постраждалим громадянам, здійснювали евакуацію з місця події до медичних закладів міста. Вони врятували не одне життя, зокрема своєчасно було прооперовано чотири дитини.

Нагадаємо, що 08 квітня російськими військами по залізничному вокзалу міста Краматорськ був нанесений цинічний ракетний удар, в результаті якого загинуло 57 чоловік, та 109 отримали поранення.

За роки війни, під керівництвом майора медичної служби Степана С. були здійснені заходи евакуації та надання медичної допомоги сотням пораненим військовослужбовцям ЗС України, а також мирним мешканцям прифронтових населених пунктів.

Близько сотні оперативних втручань було проведено ним особисто та під його безпосереднім керівництвом особовим складом медичного підрозділу.

Служба зв’язків з громадськістю 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України