Новини

Електронний підпис: переваги використання та де його оформити

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) стає потребою сучасним користувачам, щоб ефективного вести справи без потреби особистої присутності на заключенні договорів. Компанія «ЦСК Україна» оформлює цифрові електронні підписи юридичним та фізичним особам. Вартість послуги вказана на сайті https://zvitmarket.com/key. Наявність ЕЦП допомагає швидко реєструватися та заходити у державні електронні послуги.

У чому полягає особливість електронного цифрового коду

Інколи споживачі плутають поняття «цифровий підпис» та «електронний цифровий підпис». Перший варіант є звичайним цифровим зображенням підпису людини, який вона робить вручну. ЕЦП є сукупністю закодованої цифрової інформації про людину чи юридичну особу. Саме тому ЕЦП є надійним засобом для заключення договорів, підтвердження особистих даних та ін.

ЕЦП ще називають особистим ключем. Це своєрідна цифрова папка, де міститься необхідна інформація про людину. Коли користувач хоче виконати якусь дію, наприклад, подати звітність чи сплатити єдиний податок, заходить на сайт за допомогою особистого ключа та вводить пароль. Система розпізнає особу та зчитує потрібну інформацію.

Найчастіше електронний цифровий підпис застосовують для здійснення таких операцій:

  • оплати податкових зборів онлайн;
  • реєстрації на державних сервісах;
  • реєстрації бізнесу;
  • подання звітності у дистанційному режимі;
  • отримання довідок;
  • підписання документів віддалено.

Використання ЕЦП значно економить час користувача та відкидає потребу особистої присутності у державних органах. З часом кількість сервісів, для авторизації на яких використовують ЕЦП, буде лише зростати.

Де замовити виготовлення електронного цифрового підпису

Компанія «ЦСК Україна» є найбільшим надавачем електронних довірчих послуг на території нашої країни. ЕЦП має тотожну юридичну силу, що й підпис, поставлений людиною власноруч. Спектр застосування ЕЦП від «ЦСК Україна» доволі широкий. Його можна зберігати на захищених носіях, наприклад, на токенах. ЕЦП відповідає вимогам, встановленим Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Щоб отримати ЕЦП, необхідно подати заявку до «ЦСК Україна», сплатити за послугу (діють декілька базових тарифів). Користувач повинен зібрати пакет документів, вказаних на сайті, відповідно до типу особи. Записатися на Е-черги можна на сайті компанії «ЦСК Україна». Щоб замовити безкоштовну консультацію від спеціалістів, потрібно заповнити коротку форму, вказавши ПІБ та контактний номер телефону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.