Новини з Австрії

Нова хвиля нелегалів на кордоні Австрії: 94 емігранта затримано лише в ніч на неділю

Всього через тиждень після того, як 104 мігранта були зупинені на кордоні Бургенланда протягом дванадцяти годин, хвиля біженців нахлинула і в ці вихідні

На цей раз 94 людини – багато хто з Афганістану і Сирії – були виявлені в зеленій зоні на кордоні Австрії. Їх туди доставили контрабандисти з Угорщини.

Для пошуків мігрантів поліція використовується «літаюче око» – дрон з тепловізором. Нелегалів добре видно у вигляді яскравих точок на дисплеї управління дроном. Оперативні групи підбирають в лічені хвилини і після видачі масок їх доставляють в центр первинного прийому. Як уже повідомлялося, міністр оборони Клаудіа Таннер і міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер (обидва – ÖVP) забезпечили посилення прикордонників тиждень тому. З тих пір 1 000 солдатів і 400 поліцейських намагаються контролювати потік нелегалів.

Тільки в ніч на неділю 94 мігранта були затримані в Шаттендорф, Анда, Маннерсдорфе, Дойчкройц і Ніктіче. Згідно витоку інформації, в Оберпуллендорф вже відкрито пункт оперативного реагування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України