Економіка

Психологічна служба ДСНС на Донеччині отримала автомобіль спеціального призначення

Автомобіль спеціального призначення Peugeot Rifter Allure L1 ДСНС України

Психологічна служба ГУ ДСНС України у Донецькій області отримала новий автомобіль спеціального призначення Peugeot Rifter Allure L1.

Автомобіль був придбаний в рамках реалізації проєкту «Підтримка ЄС для сходу України — відновлення, зміцнення миру та урядування» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Нова техніка допоможе рятувальникам активніше працювати з населенням та особовим складом у психологічному напрямку з елементами каністерапії. Адже в психологічній службі Головного управління є кінологічна пара: психолог Головного управління та сертифікована собака-психолог Банана породи іспанська водяна. Саме завдяки автомобілю, оснащеному додатковим пристосуванням для транспортування собаки-психолога, співробітники психологічної служби Головного управління зможуть оперативно дістатися до найвіддаленіших куточків нашої області, в тому числі до населених пунктів, які розташовані поблизу лінії зіткнення.

Психологічна служба ДСНС на Донеччині отримала автомобіль спеціального призначення

Автомобіль спеціального призначення Peugeot Rifter Allure L1 ДСНС України

Церемонія передачі автівки відбулася за участю начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексія Мігріна, представника Програми розвитку ООН в Україні Романа Хащенкова.

Під час заходу наголошувалося, що рятувальники Донецької області щиро цінують ту технічну та консультаційну підтримку, яку постійно надають підрозділам ДСНС представники Програми Розвитку ООН.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України