Новини з Австрії

В Австрії у вихідні поліція і армія затримали відразу понад 100 мігрантів на австрійському кордоні

Протягом доби прикордонники в Бургенланді змогли затримати понад 100 мігрантів - більшість з них з Афганістану

 У п’ятницю 40 біженців були арештовані на кордоні з Центральним Бургенланд. У неділю в районі Нікітч були затримані ще 79 прохачів притулку. В операції брали участь збройні сили, а також поліція, включаючи вертольоти.

Як повідомив в Twitter офіційний представник Федеральної армії Міхаель Бауер, місцем проникнення став район Нікітч (район Оберпуллендорф). Крім армії, в акції були задіяні і співробітники поліції. Підтримка була і з повітря, до полудня в районі працював поліцейський вертоліт. Процедура завжди однакова: контрабандисти, які раніше взяли у молодих людей тисячі євро, привозять їх на державний кордон. Далі вони перетинають кордон у пішому порядку і здаються владі. А потім їх чекає передбачуване ельдорадо в Австрії або Німеччині, де є відмінні робочі місця і безкоштовні квартири навіть для некваліфікованих і тих, хто не розмовляє ні по-англійськи, ні по-німецьки ….

Тільки в суботу міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер і міністр оборони Клаудіа Таннер (обидва – ÖVP) оголосили про збільшення кількості солдатів на кордоні з 1 000 до 1 400. Кордон з Угорщиною є гарячою точкою для незаконних переходів, йдеться в повідомленні. У Бургенланді створюється ситуаційний центр, в якому збройні сили і поліція можуть координувати свої дії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України