Авторські статтіТехно

Nokia готує до виходу смартфон з камерою-револьвером

Таємничу нову камеру від Nokia активно обговорюють в мережі. Призначення одного «ока» у смартфона представляється загадкою.

Компанія Nokia шукає способи повернути собі лідерство в продажах смартфонів. Зараз вона готує до виходу новий гаджет з незвичайною камерою, яку можна асоціювати з «револьвером. Фотографії нового смартфона потрапили в мережу. На знімку видно, що камера оснащена 5-ма об’єктивами і спалахом. Ще одне віконце не ідентифіковано. Можливо, це просто заглушка. Можливо, в ньому знаходиться якийсь датчик. Точно стане відомо, коли смартфон надійде в продаж. Поки вся інформація знаходиться на стадії чуток і різноманітних «витоків».

В сенсорний екран планується інтеграція відбитка пальця. Подібне ще не застосовувалося на смартфонах компанії. За різними даними, пристрій буде обладнано 8 ГБ оперативної пам’яті, 8-ядерним процесором Snapdragon і графічним прискорювачем Adreno 630. Ціна пристрою буде в районі 1000 доларів. Про дату виходу поки не повідомляється, але, напевно, що цей час не за горами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України